برنامه فوق العاده آزادسازی ساحل تدوین شود

برنامه فوق العاده آزادسازی ساحل تدوین شود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی خواستار تدوین برنامه آزادسازی سواحل در استان شد و تاکید کرد: نظارت بر ساخت و ساز در سواحل باید بیشتر و نظام مند شود.

وی همچنین با بیان اینکه ظرفیت های اقتصادی و توسعه ای استان مغفول و خالی مانده است اظهار داشت: معادن از جمله ظرفیت ها به شمار می روند و باید با شناخت معادن موردنیاز، معادن مازاد از فعالیت خارج شوند.

استاندار مازندران، با عنوان اینکه مازندران یک کلانشهر است و باید نگاه ملی به آن داشت خواستار تهیه طرح مازندران ۲۰۲۰ شد و گفت: برای شناخت ظرفیت های کشورهای آسیای میانه و رصد مسائل اقتصادی و صادراتی باید دفتری راه اندازی شود.

حسین زادگان، به ظرفیت های موجود در حوزه گردشگری استان اشاره و اضافه کرد: توسعه بومگردی و معرفی ظرفیت های گردشگری مستلزم سرمایه گذاری و نقش پذیری بخش خصوصی است و باید بروکراسی های اداری برطرف شود.

وی همچنین با بیان اینکه صنایع دستی در مناطق مختلف استان تولید می شود، راه اندازی بازارچه دائمی عرضه محصولات صنایع دستی را یک ضرورت بیان کرد و گفت: باید از تولیدات و محصولات صنایع دستی حمایت کرد.

استاندار مازندران، تحرک بخشی و بهره گیری از توان مدیریتی وبین بخشی را هدف برنامه های فوق العاده ۱۰۰ روزه بیان کرد.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار