طرح ظفر پلیس در شازند اجرایی شد/ توقیف ۲۰۲ خودروی قاچاق بر

طرح ظفر پلیس در شازند اجرایی شد/ توقیف ۲۰۲ خودروی قاچاق بر

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ یوسف سپهوند اظهار داشت: مرحله چهارم از طرح ظفر به مدت ۱۵روز در سطح شهرستان شازند عملیاتی شد.

وی ادامه داد: در اجرای طرح ظفر در سطح شهرستان شازند، ۱۸نفر خرده فروش مواد مخدر و ۷۹نفر معتاد متجاهر دستگیر شدند و در حدود ۶کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنان کشف شد.

این مقام انتظامی برخورد با سارقان را بعد دیگری از اهداف اجرای این طرح برشمرد و اضافه کرد: در مدت زمان اجرای این طرح در شهرستان شازند، ۲۳ نفر سارق و یک باند سارقان مسلح احشام دستگیر شدند و در مجموع از دستگیرشدگان ۴۱ فقره انواع سرقت کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی برخورد با قاچاقچیان کالا را از دیگر برنامه های عملیاتی پلیس در اجرای طرح ظفر ۴ خواند و با اشاره به کشف ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در مدت زمان اجرای این طرح در شهرستان شازند گفت: در اجرای این طرح عملیاتی ۲۰۲ دستگاه خودروی شوتی توقیف و با هماهنگی مرجع قضائی به پارکینگ انتقال داده شد.

وی ادامه داد: بخشی دیگر از اقدامات پلیس در اجرای طرح ظفر ۴، همکاری با اتحادیه ها و بازدید از ۱۲۴واحد صنفی در سطح شهرستان بود که در نتیجه این بازدیدها، ۱۸ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند و به ۸ واحد صنفی اخطار پلمپ و به ۸ مورد تذکر کتبی صادر شد و ۳ متصدی واحد صنفی نیز به علت ارتکاب جرم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار