انتقال درست و صحیح اطلاعات رسالت خبرنگاران است

انتقال درست و صحیح اطلاعات رسالت خبرنگاران است

به گزارش خبرنگار مهر، سعید ناجی بعدازظهر چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار در شاهرود برگزار شد، ضمن بیان اینکه انتقال درست و صحیح اطلاعات رسالت خبرنگاران است، تأکید کرد: جامعه در جریان آزاد اطلاعات و اخبار صحیح و دقیق است که به رشد و تعالی می‌رسد.

وی افزود: وظیفه که همه ما در قبال جامعه داریم، رصد اوضاع‌واحوال جامعه و نواقص و نکات مثبت است تا با کنار گذاشتن همه آن‌ها اطلاعات درست و جامعی را از وضعیت جامعه داشته باشیم و ازآنجاکه همه ما نیازمند آگاهی هستیم، در این میان رسالت خبرنگاران دارای اهمیت بسزایی می‌شود.

پویایی جامعه درگرو تبادل آزادانه اطلاعات

فرماندار شاهرود نیز در این مراسم ضمن بیان اینکه بیان حقایق می‌تواند از آسیب‌های اجتماعی در جامعه جلوگیری کند، گفت: آگاهی‌رسانی می‌تواند در بخش‌های مختلف اجتماعی از بروز بسیاری آسیب‌های حوزه جوانان و جامعه، جلوگیری کند و لذا رسالت خبرنگاران در بیداری و آگاهی‌رسانی جامعه، رسالتی حساس و مهم است.

محمد کرم محمدی همچنین جریان آزادانه اطلاعات را نشانه پویایی جامعه دانست و گفت: خبرنگاران برای تعالی فرهنگی و اجتماعی جامعه تلاش می‌کنند و لذا باید از آن‌ها قدردانی کرد.

در حاشیه این مراسم، میدان خبرنگار شاهرود با حضور اصحاب رسانه، افتتاح شد.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها