دبیر ستاد توسعه ICT و فضای مجازی تغییر کرد

دبیر ستاد توسعه ICT و فضای مجازی تغییر کرد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی در حکمی دبیر ستاد «توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی» را منصوب کرد.به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم، سورنا ستاری در حکمی «مهدی فقیهی» را به عنوان «دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی» منصوب کرد.
متن حکم وی به شرح زیر است:
«با توجه به ضرورت سازماندهی و ارتقای پژوهش های تقاضا محور و فناوریهای راهبردی در حوزه فناوریهای اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی و بر اساس اولویتهای نقشه جامع علمی کشور و همچنین با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در این حوزه بنا به پیشنهاد معاون محترم توسعه فناوری جنابعالی را به سمت دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی منصوب می‌کنم.
انتظار دارد با توکل بر خداوند متعال در چارچوب وظایف تعیین شده با اتخاذ رویکرد ملی و فرادستگاهی در راستای اسناد بالادستی و به ویژه «نظام‌نامه استاندارد مأموریتهای متوازن ستادهای توسعه فناوری» نسبت به تدوین راهبردها، اولویتها، راهکارها و هم‌افزایی فعالیتهای مرتبط و همچنین تعامل با دستگاه‌های ذی‌ربط با این حوزه در سطح کشور با هماهنگی مستقیم مرکز توسعه فناوریهای راهبردی اقدام کنید.
به این وسیله از زحمات ارزنده جناب آقای مهندس سید مجتبی هاشمی در دوران تصدی مسئولیت کمال تشکر به عمل می‌آید و توفیق روزافزون شما عزیزان را از درگاه خداوند سبحان مسألت می‌نمایم.»
به گزارش تسنیم، مهدی فقیهی پیش از این سمتهای اجرایی همچون «مدیرکل دفتر مطالعات ارتباطات و فناوری های نوین و عضو هیئت علمی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی»، «مشاور طرح تدوین بانک اطلاعات جامع صنعت و معدن»، «عضو کمیسیون نخبگان و آینده‌نگاری فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی» و «عضو کمیته بهبود فرآیندهای مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی» را در کارنامه خود داشت.
برچسب ها :

توسعه مجازی تغییر

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار