200 میلیارد ریال برای مقابله با تنش آبی در چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت

200 میلیارد ریال برای مقابله با تنش آبی در چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت

کد خبر: 82980924 (6591117)

تاریخ خبر: 1397/05/03 ساعت: 7:19
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

ستار فرهادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: هیات وزیران این مبلغ را از محل منابع مواد 10 و 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور به چهارمحال و بختیاری اختصاص داد.
وی افزود: از این مبلغ 164 میلیارد ریال برای تامین آب آشامیدنی شهری اختصاص داده شده است که 90 میلیارد ریال آن با اولویت تکمیل طرح انتقال آب بن – بروجن است.
فرهادی تصریح کرد: 34 میلیارد ریال نیز برای تامین آب آشامیدنی روستاهای مشکل دار اختصاص خواهد یافت.
وی یادآور شد: برای تامین آب آشامیدنی عشایر کشور 400 میلیارد ریال پیش بینی شده است که سهم چهارمحال و بختیاری از این مبلغ حداقل 10 میلیارد ریال است.
به گزارش ایرنا، طرح انتقال آب بن به بروجن از مهمترین پروژه های تامین آب آشامیدنی چهارمحال و بختیاری با دربرگیری افزون بر 460 هزار نفر از مجموع جمعیت 947 هزار و 763 نفری این استان است.
به علت بروز خشکسالی در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری اصل و سود تسهیلات سررسید سال 1397 کشاورزان این استان که به علت خشکسالی، سرمازدگی و حوادث طبیعی غیرمترقبه دچار خسارت شده اند، به مدت دو سال تمدید شد.
خشکسالی در یک دهه گذشته بخش های مختلف چهارمحال و بختیاری را با کمبود و تنش های آبی شدید و جدی مواجه کرده است.
2097/7362

انتهای پیام /*
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها