مشکل کشور ناکارآمدی و ضعف مدیریت در حوزه اقتصادی است

مشکل کشور ناکارآمدی و ضعف مدیریت در حوزه اقتصادی است

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سومین سالگرد شهید همدانی در حسینیه امام خمینی ره همدان گفت: شهید همدانی از قبل از پیروزی انقلاب برای نظام، مردم و کشور تلاش‌های فراوانی کرد.

وی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های شهید همدانی روحیه جهادی و جوانمردی است.

قالیباف گفت:شهید همدانی یک مضلومیت خاصی داشت که این شهید بزرگوار را متمایز می‌کرد.

وی ادامه داد: شهید همدانی هر کاری که احساس می‌کرد می‌تواند به مردم کمک کندبرای آن از ابرو خود مایه می‌گذاشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:شهید همدانی یک مجاهد و شهید بین المللی است که او را منحصر به همدان و ایران نکرده است.

وی بیان کرد: امنیت امروز کشور مدیون مبارزه مخلصانه و در راه خدا گام برداشتن شهدا بود.

قالیباف بیان کرد: پیشرفت در حوزه صنایع نظامی و دفاعی دستاورد مظلومیت و خون پاک شهدا است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان هدف آمریکا و اسراییل نابودی انقلاب اسلامی و کشور است، گفت: امروز استکبارستیزی از شبه قاره هند تا مدیترانه به برکت انقلاب اسلامی رشد چشمگیری داشته است.

وی با بیان اینکه امروز دشمن انقلاب اسلامی که نتوانست در میدان‌های نظام به برتری برسد، گقت: دشمن فشار خود را درحوزه اقتصادی و اجتماعی بر ملت ایران گذاشت است.

وی با بیان اینکه دشمن فشار خود را در حوزه اقتصادی گذاشت است، گفت: دشمن با ایجاد مشکلات اقتصادی و روانی می‌خواد باور‌های مردم و جوانان را نسبت به آرمان‌های انقلاب مایوس کند.

قالیباف با بیان اینکه باید با همان روحیه مجاهدت زمان جنگ به تقابل جنگ اقتصادی و روانی دشمن رفت، گفت: تحمل بیشترین هزینه و زحمت در تمامی حوزه‌ها در کشور بر دوش مستضعفین جامعه است.

قالیباف با بیان اینکه ما امروز در حوزه اقتصادی و منابع اقتصادی مشکلی نداریم، گفت: مشکل کشور ناکارآمدی و ضعف مدیریت در حوزه اقتصادی است.

وی گفت: متاسفانه در کشور مشکل اقتصادی را با راهکار سیاسی مورد توجه قرار می‌گیرد که باید تلاش شود این تفکر کنار رود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اگر با گفت: اگر با مدیریت درست به مشکلات نگاه شود همین تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی علارقم آسیب‌های وارده بهترین فرصت برای کشور است.

دولت تمامی اختیارت و ظرفیت‌های لازم را برای حل مشکلات اقتصادی در دست دارد، گفت:باید به دولت کمک کرده و از هر گونه تخریب دولت خودداری شود.

وی با اشاره به اینکه دولت محکم‌تر و مصمم‌تر برای حل مشکلات اقتصادی به میدان بیاد، گفت: امروز مجاهد ت. ما ادامه راه امام و شهدا در زمان جنگ تحمیلی است.

وی با بیان اینکه امروز علارقم زمان جنگ مردم و جوانان را از حوزه اقتصادی جدا کردیم، گفت:امروز جبهه ما جبهه اقتصادی است که باید در این حوزه با مجاهدت و تلاشی انقلابی عمل کرد تا توفیقات روز افزون عاید انقلاب و کشور شود.

انتهای پیام/ی

ناکارآمدی و ضعف مدیریت مشکل کشور در حوزه اقتصادی
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها