مدل هاي طراحي ناخن آنجلينا جولي Angelina Jolie در مراسم مختلف

مدل هاي طراحي ناخن آنجلينا جولي Angelina Jolie در مراسم مختلف

مدل هاي طراحي ناخن آنجلينا جولي Angelina Jolie در مراسم مختلف

  بزرگنمايي:

چه خبر - طراحي ناخن به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie

آنجلينا جولي Angelina Jolie يکي از زنان هاليوودي است که چند سال در بين زيباترين زنان زيباي دنيا قرار گرفت. آنجلينا جولي در بين زنان هاليوودي دنياي مد جزو کساني است که کمتر براي ناخن هايش از لاک و طراحي ناخن استفاده مي کند. اما در اين مقاله بهترين مدل هاي طراحي ناخن که او در مراسم هاي مختلف استفاده کرده را گردآوري کرده ايم.

بيشتر بدانيد : رازهاي زيبايي آنجلينا جولي از زبان خودش

طراحي ناخن قرمز و سفيد به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
طراحي ناخن,مدل طراحي ناخن,مدل هاي طراحي ناخن,طراحي ناخن آنجلينا جولي,طراحي ناخن قرمز و سفيد به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
طراحي ناخن قرمز و کرم به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
 طراحي ناخن,مدل طراحي ناخن,مدل هاي طراحي ناخن,طراحي ناخن آنجلينا جولي,طراحي ناخن قرمز و کرم به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie

بيشتر بدانيد : طراحي ناخن با 13 ايده مينيماليستي که بايد امتحان کنيد

لاک ناخن تک رنگ ياسي به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
طراحي ناخن,مدل طراحي ناخن,مدل هاي طراحي ناخن,طراحي ناخن آنجلينا جولي,لاک ناخن,لک ناخن آنجلينا جولي,لاک ناخن تک رنگ ياسي به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
لاک ناخن تک رنگ مشکي به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
طراحي ناخن,مدل طراحي ناخن,مدل هاي طراحي ناخن,طراحي ناخن آنجلينا جولي,لاک ناخن تک رنگ مشکي به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie

بيشتر بدانيد : رنگ هاي مختلف لاک ناخن را خودتان درست کنيد

طراحي ناخن به رنگ سفيد به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
طراحي ناخن,مدل طراحي ناخن,مدل هاي طراحي ناخن,طراحي ناخن آنجلينا جولي,طراحي ناخن به رنگ سفيد به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
طراحي ناخن دو رنگ به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie
طراحي ناخن,مدل طراحي ناخن,مدل هاي طراحي ناخن,طراحي ناخن آنجلينا جولي,طراحي ناخن دو رنگ به سبک آنجلينا جولي Angelina Jolie

آنجلينا جولي Angelina Jolie متولد 4 ژوئن 1975، هنرپيشه، کارگردان و نيکوکار اهل ايالات متحده آمريکا است. او توانسته چهار بار جايزه گلدن گلوب، دو بار جايزه اتحاديه بازيگران سينما و يک بار جايزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برد پيت، از نام «آنجلينا جولي پيت» (Angelina Jolie Pitt) استفاده مي‌کند.

زندگي‌نامه آنجلينا جولي Angelina Jolie

وي در شهر لس‌ آنجلس متولد شد. پدر وي جان ويت است و مادرش اصالتي هلندي و فرانسوي کانادايي دارد. برادر وي جيمز هيون نيز بازيگر است. او فعاليت به عنوان مدل را از دوازده سالگي شروع کرد و در شهرهايي مثل لندن و لس‌ آنجلس مدل مشهوري شد. او در جواني در کليپ‌هاي خوانندگاني چون رولينگ استونز، ميت لوف، لني کراويتز، انتولينو ونديتيو بازي کرد، اولين نقش سينمايي وي در فيلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش‌آموز هکر را روايت مي‌کند.
آنجلينا جولي آنجلينا جولي Angelina Jolie از سال 2001 از سوي کميسرياي عالي سازمان ملل متحد در امور پناهندگان به عنوان سفير حسن نيت تعيين شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعاليت در زمينه حفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.
وي در روز 19 ژوئن 2011 با حضور در کمپ پناهندگان سوري در شهر آلتين اوزو از توابع ترکيه با پناهندگان سوريه‌اي ديدار کرد. وي در مدرسه‌سازي نيز مشارکت داشته‌است. وي قرار بود از سال 2017 به ويليام هيگ وزير امور خارجه بريتانيا بپيوندد و به عنوان استاد مدعو در دانشگاه اقتصاد لندن دوره‌اي با عنوان «تأثير جنگ بر زنان» را تدريس کند.

زندگي شخصي آنجلينا جولي Angelina Jolie

همسر اوّل وي جاني لي ميلر است که در سال 1996 با او ازدواج کرد و در سال 1999 از وي جدا شد، همسر دوم او بيلي باب تورنتون است که در مه 2000 با هم ازدواج کردند، ولي سرانجام بعد از 3 سال ازدواجشان به جدايي انجاميد.
پس از بازي در فيلم آقا و خانم اسميت، او و برد پيت Brad Pitt وارد يک دوستي عاشقانه و سرانجام در سال 2006 صاحب دختري به نام شيلو شدند که به خاطر باورهايشان در مورد پايان دادن به فقر و بدبختي مردم آفريقا تصميم به تولد بچه‌شان در کشور فقير و آفريقايي ناميبيا گرفتند. آنجلينا جولي Angelina Jolie به همراه براد پيت علاوه بر سه فرزند طبيعي خود سرپرستي مدوکس پسر بچه يتيم اهل کامبوج، پکس کودک ويتنامي و يک دختر يتيم اهل اتيوپي به نام زهرا را بر عهده دارند.
براد پيت Brad Pitt در 26 ژانويه 2012 رسماً اعلام کرد که او و جولي تصميم به ازدواج دارند. او گفت: «ما تصميم گرفته بوديم ازدواج نکنيم تا زماني که براي هيچ زوجي منع ازدواج وجود نداشته باشد ولي گمان نمي‌کنم ديگه بتوانيم بيش از اين مقاومت کنيم. ازدواج ما براي بچه‌هايمان خيلي مهم است و هميشه در اين باره از ما سؤال مي‌کنند. براي من هم مهم است. دوست دارم آن نوع تعهد ايجاد بشود.»
در ادامه گفتگو زماني که از او پرسش شد آيا رسماً از جولي خواستگاري کرده يا نه، وي جواب داد: « ديگر از اين فراتر نمي‌روم… ولي زماني که عاشق کسي هستي و با او يک خانواده تشکيل بدهي و خودت هم دوست داري يک تعهد بين‌تان ايجاد بشود و نتواني خيلي خنده‌دارست،»
آنجلينا جولي Angelina Jolie در 14 مه 2013 اعلام کرد به دليل دارا بودن يک ژن معيوب، احتمال ابتلاي او به سرطان پستان 87 درصد و ابتلا به سرطان تخمدان 50 درصد بوده و به اين خاطر دست به عمل جراحي ماستکتومي (پستان‌برداري) زده و آن‌ها را برداشته‌است و جراحي‌ها و مراحل درماني وي از فوريه 2013 تا پايان آوريل 2013 به طول انجاميد وي ذکر کرد که سرطان پستان باعث مرگ مادرش شده‌ است و با توجه به اين عمل‌ها احتمال سرطان پستان در وي به زير 5 درصد رسيده‌است.
جولي Angelina Jolie در کنار حرفه اصلي طراح جواهر نيز هست. وي در سال ٢٠١٦ براي جدا شدن از برد پيت Brad Pitt دادخواست داد که اين کار دنياي هاليوود را در بهت و ناباوري فرو برد،او دليل کارش را اعتياد پيت به الکل و مخدر اعلام کرد و در دادخواست خود تنها خواسته اش واگذاري سرپرستي ٦فرزندش بود.
او در سال 2017 اعلام کرد به فلج بل مبتلاست. او بارها توسط رسانه‌ها به عنوان زيباترين و جذاب‌ترين زن انتخاب شده‌ است. از جمله اسکواير که در سال 2004 و پيپل در سال 2006 او را زيباترين زن معرفي کرد.

بيشتر بدانيد : مدل لباس هاي آنجلينا جولي در مراسم Governors Awards

بيشتر بدانيد : مدل لباس آنجلينا جولي در انجمن خيريه گلدن گلوب 2018

بيشتر بدانيد : عکس هاي جديد آنجلينا جولي روي جلد مجله مد بازار


منبع: سيمرغ / fa.wikipedia.org


Let's block ads! (Why?)

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها