14 ازدواج پايدار هاليوودي که مي تواند سرلوحه تان باشد!

14 ازدواج پايدار هاليوودي که مي تواند سرلوحه تان باشد!

14 ازدواج پايدار هاليوودي که مي تواند سرلوحه تان باشد!

  بزرگنمايي:

چه خبر - 14 ازدواج سلبريتي‌ها که بسيار بادوام بوده اند

ازدواج هاي هاليوودي در زمينه دوام و وفاداري بسيار بدنام هستند و خيلي زود به پايان مي رسند. در صنعتي که خود بزرگ بيني و روياپردازي هاي گاه غيرمنطقي وجود دارد، عشق بين سلبريتي ها معمولاً بسيار زود گذر و کوته عمر است. در اين ميان اما اندک سلبريتي هايي نيز هستند که عليرغم مشکلات و جنجال هاي هاليوود در کنار هم مانده و زندگي مشترک بادوامي دارند.

بيشتر بدانيد : راز ازدواج موفق از ديد ستاره هاي معروف هاليوود

جيدا پينکت اسميت Jade Pincket Smith و ويل اسميت Will smith
ازدواج هاي موفق هاليوودي,ازدواجهاي موفق در دنياي هاليوود,جيدا پينکت اسميت Jade Pincket Smith و ويل اسميت Will smith

طول زندگي مشترک : 20 سال
ويل اسميت و جيدا پينکت اسميت در سال 1990 در برنامه The Fresh Prince of Bellair با هم آشنا شدند. اگر چه جيدا نتوانست در اين برنامه حضور پيدا کند اما اين آشنايي باعث دوستي اين دو شد. رابطه دوستانه آن ها ادامه داشت تا اين که ويل و جيدا در سال 1997 با هم ازدواج کرده و از آن زمان تاکنون داراي دو فرزند به نام هاي جيدن و ويلو اسميت شده اند. در طول اين سال ها بارها از جدايي اين دو در رسانه ها صحبت شده است اما به نظر نمي رسد که جيدا و ويل مشکلي در اين زمينه داشته باشند.

کلي ريپا Kelly Ripa و مارک کانسلوس Mark Conanos
ازدواجهاي موفق هاليوودي,راز ازدواج هاي موفق هاليوودي,کلي ريپا Kelly Ripa و مارک کانسلوس Mark Conanos

طول زندگي مشترک : 22 سال
پدر سال 1995، کلي ريپا و مارک کانسلوس در فيلم «تمام فرزندان من» همبازي شدند که علاقمندي اين دو به هم را در خارج از دنياي فيلم باعث شد. به گفته ريپا وي در همان نگاه اول شيفته مارک شد. اکنون پس از 22 سال زندگي مشترک اين دو داراي 3 فرزند شده اند و يکي از بادوام ترين و محکم ترين روابط زناشويي دنياي هاليوود را به خود اختصاص داده اند.

ميشل فايفر Michelle Fifeffer و ديويد اي کلي David A Kelly
ازدواج هاي موفق هاليوودي,زوج هاي موفق هاليوودي,ميشل فايفر Michelle Fifeffer و ديويد اي کلي David A Kelly

طول زندگي مشترک : 24 سال
ميشل فايفر و ديويد کلي در يک ملاقات تصادفي در ژانويه 1993 با هم آشنا شده و در نوامبر همان سال با هم ازدواج کردند. بعد از 24 سال زندگي مشترک، فايفر و کلي 2 فرزند دارند و هر هفته نيز برخي شب ها را مانند روزهاي اول آشنايي بيرون رفته و عشقشان را به هم نشان مي دهند.

کلي پرستون Kelly Preston و جان تراولتا John Travolta
ازدواجهاي موفق هاليوودي,زوج هاي موفق هاليوود,کلي پرستون Kelly Preston و جان تراولتا John Travolta

طول زندگي مشترک : 26 سال
کلي پرستون و جان تراولتا در سال 1987 و هنگام فيلمبرداري فيلم «کارشناسان» با هم آشنا شدند. در آن دوران پرستون با کوين گيج زندگي مي کرد. رابطه عاشقانه بين اين دو در سال 1990 آغاز شد و يک سال بعد آن ها در دو مراسم جداگانه، يکي در پاريس و ديگري در فلوريدا، ازدواج خود را اعلام کردند. آن ها با هم داراي 3 فرزند شده اند که يکي از آن ها در سال 2009 درگذشت.

کوين بيکن Kevin Bacon و کايرا سجويک Keira Sedgwick
راز زوج هاي موفق هاليوودي,راز ازدواج هاي موفق هاليوود,کوين بيکن Kevin Bacon و کايرا سجويک Keira Sedgwick

طول زندگي مشترک : 29 سال
کوين بيکن و کايرا سجويک در سال 1988 و در هنگام فيلم برداري فيلم تلويزيوني «آسمان ليمويي» با هم آشنا شده و همان سال ازدواج کردند. اين دو با هم داراي دو فرزند شده و بيش از گذشته به هم عشق مي ورزند. سجويک در مصاحبه اي که در سال 2012 انجام داد ادعا کرد که همسرش بسيار اخلاق مدار بوده و به هيچ عنوان دروغ نمي گويد و شخصيت بسيار محترمي دارد. بعد از 28 سال زندگي مشترک به نظر نمي رسد که پاياني بر زندگي عاشقانه اين دو متصور باشد.

تام هنکس Tom Hanks و ريتا ويلسون Rita Wilson
راز ازدواج هاي موفق هاليوود,راز زوج هاي موفق هاليوودي,تام هنکس Tom Hanks و ريتا ويلسون Rita Wilson

طول زندگي مشترک : 30 سال
تام هنکس و ريتا ويلسون در فيلم «داوطلبان» در سال 1985 با هم آشنا شدند. در آن زمان، هنکس با عشق دوران دانشگاهش، سامانتا لويس زندگي مي کرد. وي در نهايت در سال 1987 از همسرش جدا شده و يک سال بعد با ويلسون ازدواج کرد. اين دو در طول زندگي مشترک خود صاحب دو فرزند شده و زندگي بي حاشيه و بسيار عاشقانه اي را تجربه مي کنند.

مايکل جي فاکس Michael J Fox و تريسي پولان Tracy Polan
راز ازدواج هاي موفق هاليوودي,زوج هاي موفق هاليوودي,مايکل جي فاکس Michael J Fox و تريسي پولان Tracy Polan

طول زندگي مشترک : 30 سال
در سال 1985، مايکل جي فاکس و همسرش تريسي پولان در فيلم «روابط خانوادگي» با هم آشنا شدند. در آن دوران اين دو با نامزدهاي خود زندگي مي کردند و دنبال رابطه جديدي نبودند. آن ها دو سال بعد در فيلم «چراغ هاي پرنور، شهر بزرگ» بار ديگر در کنار هم حاضر شدند و رابطه اين دو از همان زمان آغاز شد. اين دو در نهايت در سال 1988 با هم ازدواج کردند و فاکس در مصاحبه اي با اپرا وينفري ادعا کرد که ازدواج با پولان بهترين تصميم تمام دوران زندگي اش بوده است.

مارک هارمون Mark Harmon و پم داوبر Pam Dauber
ازدواج هاي موفق هاليوودي,زوج هاي موفق هاليوودي,مارک هارمون Mark Harmon و پم داوبر Pam Dauber

طول زندگي مشترک : 31 سال
مارک هارمون و پم داوبر يکي از دوست داشتني ترين روابط دهه 80 سلبريتي ها را داشتند. اين دو در مارس 1986 در يک مهماني با هم آشنا شده و يک سال بعد ازدواج کردند. اين دو به ندرت در مورد زندگي خصوصي خود صحبت مي کنند و خيلي کم نيز در کنار هم در انظار عمومي ظاهر مي شوند اما اين بدان معنا نيست که زندگي مشترک آن ها دچار مشکلي شده است. اين دو زندگي مشترک بادوامي داشته و در سال گذشته و در 30اُمين سالگرد ازدواجشان بار ديگر تعهد و عشقشان به يکديگر را ابراز کردند.

جوليا لوييز دريفوس Julia Louise Dreyfus و برد هال Brad Hall
زوج هاي موفق هاليوودي,ازدواج هاي موفق هاليوودي,جوليا لوييز دريفوس Julia Louise Dreyfus و برد هال Brad Hall

طول زندگي مشترک : 31 سال
جوليا لوييز دريفوس و برد هال در طول دهه 80 و زماني که هر دو در دانشگاه نورث وسترن درس مي خواندند با هم آشنا شده و ازدواج کردند. ازدواج اين دو در سال 1987 با دو فرزند همراه شده و بعد از گذشت اين همه سال اين زوج هنوز هم عاشق يکديگر هستند و از ابراز علاقه به يکديگر در رسانه هاي اجتماعي هيچ ابايي ندارند.

جيمي لي کورتيس Jimmy Lee Curtis و کريستوفر گست Christopher Gost
Jimmy-Lee-Curtis-and-Christopher-Gost.jpg

طول زندگي مشترک: 33 سال
بيش از 30 سال پس از اولين آشنايي جيمي لي کورتيس و کريستوفر گست، اين دو هنوز زندگي خوبي در کنار هم دارند. گست ابتدا از طريق مجله رولينگ استون با کورتيس آشنا شده و از مدير برنامه هاي او خواست که ملاقاتي بين اين دو را ترتيب دهد. ماه ها بعد زماني که کورتيس در يک رستوران در وست هاليوود مشغول خوردن شام بود اين دو بار ديگر به طور تصادفي و از دور همديگر را ديدند. آن شب گست به سراغ جيمي نرفت و با او حرف نزد اما روز بعد با وي تماس گرفته و چند ماه بعد به طور رسمي از او خواستگاري نمود و اکنون 33 سال از آن روز مي گذرد و اين دو همچنان به رابطه عاشقانه خود ادامه مي دهند.

بونو Bono و آلي هيوسون
بونو Bono و آلي هيوسون,ازدواج هاي موفق هاليوودي,ازدواجهاي موفق در دنياي هاليوود

طول زندگي مشترک : 35 سال
بونو و آلي هيوسون از زماني که اين دو نوجوان بودند و در دوبلين زندگي مي کردند با هم آشنايي داشتند. اين دو در سال 1976 با هم نامزد شده و حتي مدت کوتاهي از هم جدا شدند. اما آن ها بار ديگر با هم آشتي کرده و در نهايت در سال 1982 با هم ازدواج کردند. اکنون نزديک به 36 سال از زندگي مشترک آن ها گذشته و 4 فرزند زندگي آن ها را زينت بخشيده است. اگر چه اين دو در مورد رابطه زناشويي و خانوادگي خود بسيار حساس بوده و صحبتي از آن به ميان نمي آورند اما ظاهراً آن ها هنوز هم به شدت عاشق هم هستند.

دنزل واشنگتن Denzel Washington و پائولتا واشنگتن aula Washington
دنزل واشنگتن Denzel Washington و پائولتا واشنگتن aula Washington,ازدواج هاي موفق هاليوودي,ازدواجهاي موفق در دنياي هاليوود

طول زندگي مشترک : 35 سال
دنزل و پائولتا واشنگتن در برنامه تلويزيوني «ويلما» در سال 1977 با هم آشنا شدند. ظاهراً پائولتا در ابتدا درخواست ازدواج دنزل واشنگتن را 2 بار رد کرده بود تا اينکه در بار سوم به او جواب مثبت داد. اين دو در نهايت در سال 1983 با هم ازدواج کرده و بعد از 35 سال زندگي مشترک هنوز هم رابطه محکم و عاشقانه خود را حفظ کرده اند.

مريل استريپ Merrill Streep و دان گامر Don Gummer
مريل استريپ Merrill Streep و دان گامر Don Gummer,ازدواج هاي موفق هاليوودي,ازدواجهاي موفق در دنياي هاليوود

طول زندگي مشترک : 39 سال
مريل استريپ و دان گامر که يک مجسمه ساز است بعد از مرگ جان کازال، که در آن دوران نامزد استريپ بود، با هم آشنا شدند. گامر دوست برادر استريپ بود و پس از مرگ کازال به دليل سرطان، در آپارتمان او با استريپ آشنا شد. بعدها گامر از استريپ خواست که از آپارتمان خالي او به عنوان محل سکونت استفاده کند. در آن زمان گامر در مسافرت به سر مي برد اما از طريق نامه با استريپ در تماس بود و وقتي که از مسافرت برگشت ديگر لازم نبود استريپ خانه اش را خالي کند. 6 ماه پس از مرگ کازال اين دو با هم ازدواج کرده و اکنون پس از 39 سال زندگي مشترک و 4 فرزند، اين دو هنوز عاشق يکديگر هستند.

بيشتر بدانيد : مريل استريپ خانه اش را فروخت

جف بريجز Jeff Briggs و سوزان گستون Susan Gaston
جف بريجز Jeff Briggs و سوزان گستون Susan Gaston,ازدواج هاي موفق هاليوودي,ازدواجهاي موفق در دنياي هاليوود

طول زندگي مشترک : 41 سال
جف و سوزان بريجز در سسال 1974 در هنگام فيلم برداري يک فيلم با هم آشنا شدند. در آن زمان گستون به عنوان خدمتکار در فلوريدا و نزديکي محل فيلم برداري مشغول به کار بود. اين دو تنها 5 روز بعد از خواستگاري بريجز از گستون ازدواج کرده و صاحب 3 فرزند شده اند.

بيشتر بدانيد : هاليوودي هايي که امسال با هم ازدواج کردند

بيشتر بدانيد : 6 شرطي که هر دختر و پسري براي ازدواج بايد داشته باشد

بيشتر بدانيد : دور ازدواج با اين مدل پسران را خط بکشيد!!


منبع : زندگي ايده آل


Let's block ads! (Why?)

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها