پرداخت حقوق معوقه نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش در انتظار اعتبار / واریز بخشی از مبلغ به حساب معلمان

پرداخت حقوق معوقه نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش در انتظار اعتبار / واریز بخشی از مبلغ به حساب معلمان

پرداخت حقوق معوقه نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش در انتظار  اعتبار / واریز بخشی از مبلغ به حساب معلمان

رئیس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش گفت: حدود سه ماه از حقوق معوقه معلمان به حساب آنان واریز شده و مابقی آن در انتظار تامین اعتبار است.

عبدالناصر گرگیج اظهار داشت: حقوق معوقه نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در کل 8 ماه بوده که حقوق سه ماه آنان علی الحساب به حسابشان واریز شده و 5 ماه باقی مانده است.

عبدالناصر گرگیچ خاطر نشان کرد:حدود 5 و نیم ماه از حقوق معوقه نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش باقی مانده که در انتظار تامین اعتبار برای پرداخت آن هستیم. 

وی افزود: تعداد نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش استان حدود 3 هزار و 150 نفر است .

رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان عنوان کرد: معمولا حقوق معوقه نیروهای خرید خدمات طی سه مرحله به آنان پرداخت می‌شده که یک مرحله به حسابشان واریز شده و دو مرحله دیگر به محض تامین اعتبار واریز خواهد شد.

گرگیج در پایان گفت:طرح خرید خدمات در راستای مشارکت‌های مردمی است که در بحث آموزش کیفیت قابل قبولی داشته و سبب رشد معدل دانش آموزان شده است.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها