دبیر فدراسیون دوومیدانی: همه انعطاف را با حدادی خواهیم داشت

دبیر فدراسیون دوومیدانی: همه انعطاف را با حدادی خواهیم داشت

هاشم صیامی می‌گوید که فدراسیون در بحث مربی ورزشکاران هیچ مشکلی ندارد و هزینه ‌های مربی، اردو، صبحانه، نهار، شام و کلیه ایاب و ذهاب با فدراسیون است.

هاشم صیامی در گفت و گو با ایسنا، در مورد اوضاع و شرایط اردو و مربی احسان حدادی اظهار کرد: کیهانی دستور داده است که تحت صحبت‌ها و بحث‌هایی که انجام شده کارها پیش رود. همین امروز من با احسان حدادی چند باری تماس گرفتم اما پاسخ نداد، قطعا در تمرین بوده اما می خواهم بگویم که ما می‌خواهیم او بیاید تا کارهایش انجام شود. انءشاالله حدادی باید بیاید و با کیهانی صحبت کند تا مشخص شود که اردوها در ایران برگزار می شود یا مدتی را می خواهد به خارج از کشور برود. باید در این رابطه با خود رییس فدراسیون به نتیجه برسند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اردوی حدادی با همان ماهی ۱۰۰ میلیون بسته خواهد شد، گفت: من دقیق نمی‌دانم، اما چیزی که کیهانی گفته است قطعا انجام خواهد شد، البته من نمی‌دانم شاید بخواهد بیشتر هم اختصاص بدهد اما طبق چیزی که بحث‌اش هست رییس فدراسیون در خصوص ادامه تمرینات احسان حدادی همه انعطاف را انجام خواهد داد تا او تمریناتش را به خوبی پیگیری کند.

صیامی در خصوص شرایط و قرارداد حسن تفتیان دونده سرعتی تیم ملی نیز گفت: در خصوص تفتیان هم با ماساژور و هم با چراغی مربی‌اش قرارداد بسته ایم. بحث اردوی خارج از کشورش هم را پیگیری می کنیم که برای آن ها برنامه ریزی کنیم. حسن تفتیان هیچ مشکلی در اردوهایش ندارد و در حال تمرین است، طبق چیزی که با فدراسیون بستیم در حال پیگیری تمریناتش است.

دبیر فدراسیون دوومیدانی در واکنش به این موضوع که سجاد مرادی مربی دوهای استقامت نیز قرارداد ندارد و طبق شنیده‌ها یک هفته‌ای است که به اردوها نرفته گفت: نه سجاد مرادی مرتب به اردوهای تیم ملی می‌رود. حتی در بحث استعدادیابی برای انتخاب تیم نوجوانان در بندرعباس از او خواستیم به ما کمک کند. او با فدراسیون قرارداد بسته و هیچ مشکلی برای این منظور وجود ندارد. حسین کیهانی و امیر مرادی زیر نظر سجاد مرادی و ماساژورشان در کرمان در حال تمرین هستند.

او در پاسخ به این سوال که شنیده‌ها حاکی از این است که سجاد مرادی به دلیل مبلغ قرارداد با فدراسیون توافق نکرده است، فدراسیون مبلغ ۶ میلیون و مرادی مبلغ ۲۰ میلیون را پیشنهاد داده است، گفت: اصلا این بحث وجود ندارد، سجاد مرادی هفته پیش در فدراسیون بود. او حتی در مسابقات بندرعباس نیز در کنار ما بود. مرادی مشکلی ندارد و دارد کار خود را انجام می دهد.

صیامی در خصوص سایر ملی‌پوشان و مربیان آن‌ها گفت: رسولی و شیری با هادی سپهرزاد، شاهین مهردلان و جعفری نیز با مربیانشان در مجموعه آفتاب انقلاب تمرین می‌کنند. کیوان قنبرزاده بعد از فوت پدرش با مربی اش به ساری رفت و تمرینات خود را فعلا در شهرش ادامه می دهد. او تک فرزند است و برای بهتر شدن شرایط خانه مدتی را در شهر خودش سپری خواهد کرد.

وی در خصوص دختران ملی پوش و سپیده توکلی نیز اظهار کرد: شهلا محمودی با شوهرش و ریحانه آرانی نیز با فیروزی تمرین می کنند. مهسا میرزاطبیبی و سپیده توکلی با محسن ربانی تمرین می‌کنند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که ربانی به دلیل نپذیرفتن شرایط قرارداد مربیگری توکلی را نپذیرفته بود گفت: نه مشکلی وجود ندارد با او قرارداد بستیم. این خبرها داغ است. فدراسیون با ربانی برای مربیگیری توکلی قرارداد بسته است.

او در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون با تمامی این مربیان که اکنون از آن‌ها نام برد، قرارداد بسته و هزینه آن‌ها را پرداخت می کند، گفت: بله ما در بحث مربی ورزشکاران هیچ مشکلی نداریم. هزینه مربی، اردو، صبحانه، نهار، شام و کلیه ایاب و ذهاب با فدراسیون است. هزینه همه این مربیانی که در اردو هستند با فدراسیون است.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار