خيانت همسرتان را با اين نشانه ها متوجه شويد!!

خيانت همسرتان را با اين نشانه ها متوجه شويد!!

خيانت همسرتان را با اين نشانه ها متوجه شويد!!

  بزرگنمايي:

چه خبر - نشانه‌هاي خيانت در رابطه را بشناسيد

برقراري رابطه عاطفي سالم کار ساده اي نيست. در ابتداي رابطه همه چيز خوب است اما گاهي هر چه جلوتر مي رويم، همه چيز سخت تر مي شود. به عنوان مثال رفتار طرف مقابل مان عوض مي شود يا مشکلاتي بوجود مي آيد که نه دلايل آن را مي دانيم و نه قادر به حل کردن شان هستيم. اگر شما به رفتارهاي شريک زندگي تان شک کرده ايد و احساس مي کنيد که او در حال خيانت به شماست، به نشانه هايي که در ادامه برايتان آورده ايم، دقت کنيد. اگر اين نشانه را مشاهده کرديد، به احتمال زياد پاي شخص ديگري در ميان است.

بيشتر بدانيد : خيانت هاي زناشويي در زندگي هاي مدرن امروزي به چه معنا است؟

تماس اش با شما کم شده است

اگر در ابتداي رابطه تان او مدام با شما در تماس بود و در هر شرايطي به شما زنگ مي زد يا پيغام مي داد اما حال کمتر شما را مي بينيد و حرفي براي گفتن ندارد، نشانه اين است که از رابطه با شما پشيمان شده يا اين که فرد ديگري را پيدا کرده است. اگر قبلا شما مدام با او در تماس بوديد و حال بايد ساعت ها منتظر زنگ اش بنشينيد، خط قرمزي ست براي اين که بدانيد او در رابطه با شما در حال عقب کشيدن است.

براي آينده برنامه ريزي نمي کند

دو نفر که در رابطه اي سالم به سر مي برند، براي آينده خود برنامه ريزي مي کنند. اين برنامه ريزي مي تواند بلند مدت يا حتي کوتاه مدت باشد. به عنوان مثال شما بايد به همراه شريک زندگي تان در مورد تعطيلات آخر هفته خود برنامه ريزي کنيد، اگر او از اين کار امتناع مي کند يا ترجيح مي دهد که آخر هفته اش را تنهايي بگذراند، بدين معني ست که تمايلي به بودن در کنار شما ندارد. از آنجايي که کمي عجيب است او تنهايي را به بودن با شما ترجيح دهد، بهتر است که به رابطه او با شخص ديگري شک کنيد.

گوشي از دست اش نمي افتد

هيچ چيز بدتر از اين نيست که با عشق زندگي تان بيرون برويد و او مدام سرش توي گوشي اش باشد. ممکن است که او با خانواده، همکاران يا دوستان اش در ارتباط باشد اما اگر اين رفتار تکرار شد، بدانيد که پاي شخص ديگري در ميان است.

او هميشه عجله دارد

گاهي وقت ها ما ديرمان شده يا کاري را بايد زودتر انجام دهيم، عجله داشتن در اين شرايط طبيعي ست اما اگر شما هر زماني که با عشق زندگي تان در حال حذف زدن يا گشت و گذار بوديد و او براي رفتن عجله داشت، بايد به رفتارش شک کنيد. احتمالا او مي خواهد هر چه سريع تر از شما جدا شود و به سراغ فرد ديگري برود.

برنامه ها را کنسل مي کند

اين که طرف مقابل تان يک بار بنا به دلايلي برنامه تان را کنسل کند، طبيعي ست اما اگر هر بار که شما برنامه اي مي گذاريد و او بدون هيچ دليلي آن را مي پيچاند، بدانيد که پايش جاي ديگري گير است. جملاتي مانند «من حالم خوب نيست» يا «من خيلي خسته ام» تنها بهانه است، بنابراين بهتر است که به دنبال دليل واقعي آن باشيد.

در شبکه هاي اجتماعي مشکوک است

حتما شما هم هر از گاهي صفحه شريک زندگي تان را در شبکه هاي اجتماعي چک مي کنيد، اگر مورد مشکوکي در صفحه او ديديد، به عنوان مثال او هميشه عکس هاي يک نفر خاص را لايک مي کند يا اين که طوري رفتار مي کند که انگار مجرد است، بايد به او شک کنيد که يا فرد ديگري در زندگي اش است يا اين که به دنبال فرد جديدي مي گردد. در هر دو حالت، شما در زندگي او نقشي نداريد.

بيشتر بدانيد : اين اشتباهات در شبکه اجتماعي رابطه تان را خراب مي کند، مراقب باشيد!!

گوشي اش را از شما پنهان مي کند

تقريبا اکثر آقايان دوست ندارند که زن زندگي شان مدام در گوشي شان سرک بکشد اما اگر طرف مقابل تان قبل تر ها اين اجازه را به شما مي داد، يا از اين که گوشي اش در مقابل شما باشد، هراسي نداشت اما حال اين اجازه را به شما نمي دهد و گوشي اش را از شما پنهان مي کند، بايد بدانيد که او چيزي را از شما پنهان مي کند.

رفتارش تغيير کرده است

اگر رفتار طرف مقابل تان به طور ناگهاني تغيير کرده، به عنوان مثال بهانه گير شده يا زود از کوره در مي رود، بدانيد که اين تغيير رفتار ناشي از تغيير احساسات او به شماست. در واقع او دارد موضوعي را از شما پنهان مي کند. در اين شرايط، حتي اگر از او دليل اين تغيير رفتار را سوال کنيد، او جواب قانع کننده اي به شما نخواهد داد. اگر واقعا شريک زندگي تان شما را دوست داشته باشد، به فکر حل مشکلات رابطه تان خواهد بود اما اگر بي دليل رفتارش تغيير کند، بدانيد که به دنبال بهانه اي براي دور شدن از شماست.

ناگهان سرش شلوغ شده است

اگر هر بار که سراغ او را گرفتيد، اين جمله را از او شنيديد: «سرم شلوغ است» مطمئن باشيد که او نمي خواهد ديگر براي شما وقتي بگذارد. اين سوال را از خودتان بپرسيد که او سرش با چه چيزي گرم است؟ چه چيزي جاي شما را براي او گرفته است؟ شايد يک فرد به طور موقت وقت سر خواراندن نداشته باشد اما اين موضوع ادامه دار شود، بدانيد که شما در زندگي او ديگر جايي نداريد.

عبارت «دوست معمولي» را زياد مي شنويد

برخي از افراد دوستان جنس مخالف زيادي را دور خودشان نگه مي دارند و به آنها برچسب دوست معمولي مي زنند تا نه رابطه شان صميمي تر شود و نه به طور کامل از آنها دور. اين افراد فکر مي کنند که زرنگ اند، بنابراين اين شماييد که نبايد به آنها اجازه اين کار را بدهيد. اين که عشق زندگي تان به شما مي گويد مانند دو دوست معمولي کنار هم باشيم، در واقع بي احترامي به شماست. مطمئنا او گزينه هاي ديگري را هم در زندگي اش دارد و مي خواهد در زماني مناسب يکي از آنها را انتخاب کند. بنابراين زير بار برچسب دوست معمولي نرويد. مطمئنا ارزش شما خيلي بيشتر از آن است که کسي شما را نصفه و نيمه بخواهد.

بيشتر بدانيد : چهار سال پيش با مردي به همسرم خيانت کردم!

بيشتر بدانيد : 10 نشانه اي که احتمالا همسرتان در حال خيانت به شما مي باشد

بيشتر بدانيد : اين دسته از همسران بيشتر خيانت مي کنند!!

بيشتر بدانيد : چرا مردان خيانت مي کنند؟ 8 کار زنانه که باعث خيانت مي شود!!

بيشتر بدانيد : چرا مردان متاهل خيانت مي کنند؟ بعد از خيانت، دوباره به او اعتماد کنم؟


Let's block ads! (Why?)

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار