تماشاکنید: تبادل نظر با آقای دکتر میرجعفری در خصوص تکنولوژی‌ شهر هوشمند

تماشاکنید: تبادل نظر با آقای دکتر میرجعفری در خصوص تکنولوژی‌ شهر هوشمند

این ویدئو از مجموعه گفت و گوهای تخصصی است که با استاتید، سخنرانان، مدرسین، مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلف انجام شده که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در سلسله مباحث مربوط به بررسی کسب و کارهای موفق و شیوه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به منظور شتاب‌دهی و هوشمند‌سازی کسب و کارها، با آقای دکترمیرجعفری از شرکت مهندس آفرینش سامانه مهر در سالن الکام ترندز در نمایشگاه الکامپ 98 که در حوزه‌های شهرهوشمند، کشاورزی هوشمند و صنعت هوشمند فعال هستند به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

از جمله نکات کلیدی این مصاحبه به شرح ذیل می باشد:

شهر هوشمند و ملزومات پیاده سازی آن.دینفعان، تنوع، کاربردها، سرویس‌ها و تکنولوژی های موردنیاز شهرهوشمند.چرا شهرهای هوشمند به عنوان یک ابر سیستم پیچیده هستند؟سیاستهای پیاده سازی شهر هوشمند در اقصی نقاط دنیا.رویکردهای مختلف پیاده سازی شهرهوشمند در دنیا و نحوه تعامل.شهرهوشمند پارادایمی از اقتصاد کالا محور به خدمات محور.شهرداری تهران و زمینه مشارکت برای شرکتهای استارت آپ.پیوند بخش خصوصی و دولتی برای تسریع پیاده سازی شهرهای هوشمند.فراهم آوردن فضای تعامل بصورت PPP یا PPPP....


مطلب پیشنهادیتماشاکنید: تبادل نظر با دکتر آزاد معروفی در خصوص الکام ترندز

سالن اختصاصی تکنولوژی های نوظهور با عنوان الکام ترندز

تصویر بردار: مهدی مرادی

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار