نقش ریحانه درفشی در شورای شهر بابل چه بود؟

نقش ریحانه درفشی در شورای شهر بابل چه بود؟

چند وقتی است که موضوع شورای شهر بابل و فسادی که در آن رخ داده است بر سر زبان ها افتاده است .اما ریحانه درفشی در این میان چه نقشی دارد ؟برای دانستن این موضوع در ادامه با ما همراه باشید.

ریحانه درفشی یکی از مربیان کاراته است که تا کنون افتخارات زیادی هم کسب کرده است و تنها بر اثر یک اشتباه ,نام او با حادثه شورای شهر بابل گره خورد و باعث شد دردسرهایی برای او به وجود آید .دلیل این سوء تفاهم آتلیه ای ,بود که در این ماجرا مطرح شده بود .با نیک صالحی همراه باشید تا بیشتر درباره این موضوع بدانید.

نقش ریحانه درفشی در شورای شهر بابل

ریحانه درفشی، این اسمی است که چند روز گذشته خیلی سرچ شده،مربی کاراته کای مازنی که در مسابقات مختلف,داخلی و خارجی افتخار آفرینی کرده و حالا به اشتباه پایش به ماجرای شورای شهر بابل باز شده و ماجرا ,از این قرار است که او چون صاحب یک آتلیه است،

آن ماجرا هم یک آتلیه در درون خودش داشته سوتفاهم هایی شده و…

نقش ریحانه درفشی در شورای شهر بابل چه بود؟ریحانه درفشی مربی کاراته

ریحانه درفشی در گفتگو با همهشری ورزشی می گوید غروب روزی که اتفاقات شورا علنی شد از هیات استان,تماس گرفته اند و جوای حالش شده اند، در حانی که خودِ خانم درفشی خبر نداشته چه اتفاقی افتاده!

ماجرای عجیب ریحانه درفشی

بعدتر برخورد یکی از مشتریان آتلیه خانم درفشی را نگران تر می کند، تا این که سرچ نام او زیاد می شود و همه ,به اشتباه گمان می کنند او یک پای این ماجرا ست.

ریحانه درفشیماجرای به وجود آمده برای ریحانه درفشی

خانم درفشی می وید از آن روز روزگارم سیاه شده، ا م یگوید عده ای د فضای مجازی به این شایعات دامن زده اند,و او از آن ها به دستگاه های اطلاعاتی شکایت کرده و کوتاه هم نمی آید، ریحانه درفشی می گوید,رنجی کشیده ایم در این مدت که قابل وصف نیست و به هیچ وجه کوتاه نمی آیم.

برترین ها

برچسب ها :

ریحانه درفشی شورای

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها