افزایش ۷۸ درصدی کمک‌های خیران به بخش بهداشت و درمان

افزایش ۷۸ درصدی کمک‌های خیران به بخش بهداشت و درمان

افزایش ۷۸ درصدی کمک‌های خیران به بخش بهداشت و درمان

کمک‌های خیران به بخش بهداشت و درمان خراسان جنوبی در ۳ ماه گذشته ۷۸ درصد در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بیرجند ، مدیرعامل مجمع خیران سلامت استان گفت: در سه ماه نخست امسال یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان از سوی خیران به این مجمع کمک شد که در مقایسه با پارسال در همین مدت ۷۸ درصد افزایش دارد.

خیران در ۳ ماه نخست پارسال ۶۰۰ میلیون تومان و در مجموع پارسال ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به مجمع خیران سلامت و بخش بهداشت و درمان کمک کردند.

حسینی افزود: هم اکنون ۳۰ طرح بهداشتی و درمانی در استان در حال ساخت است که تا یک ماه دیگر دو طرح آن با هزینه کرد کمکهای خیران به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت:خیران می‌توانند کمک‌های خود را برای احداث مراکز درمانی و تأمین هزینه‌های بیماران نیازمند سرطانی به شماره حساب های مجمع خیران سلامت استان شامل شماره حساب  ۰۱۰۶۵۸۳۱۵۱۰۰۹ بانک ملی، شماره حساب ۵۶۶۶۶۶۷۴۸ بانک کشاورزی و شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۰۳۱۴۷۰ بانک کشاورزی واریز و یا از طریق شماره گیری ۷۳۳۴*۲۴۶۵۶۱# پرداخت کنند.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار