تبلیغات

جودوی گرنداسلم ابوظبی/ ملایی به مدال برنز رسید

image.png

نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم جودوی ایران به مدال برنز رقابت‌های گرند اسلم ابوظبی دست یافت تا یک مدال برنز دیگر به جمع مدال‌های مرد برنزی جودوی ایران اضافه شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های جودو گرنداسلم ابوظبی سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم ایران در دیدار رده بندی و برای کسب مدال برنز به مصاف داگواسورن نیامسورن از مغولستان رفت و با برتری مقابل این حریف به مدال برنز رسید تا یک مدال برنز دیگر به کارنامه مرد برنزی جودوی ایران اضافه شود.
ملایی پیش از این در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد سپس در دور دوم حریف خود از پرتغال را ایپون کرد. وی در دومین مبارزه خود به مصاف نماینده گرجستان رفت و در مدت زمان ۲ دقیقه و ۱۷ ثانیه ایپون شد و به گروه بازنده ها رفت. وی در این مرحله برابر حریفی از کانادا به برتری رسید و راهی دیدار رده بندی شد.
در وزن ۷۳- کیلوگرم محمدمحمدی بریمانلو و مهدی فتحی ‌پور برای ایران به روی تاتامی رفتند که هر ۲ با ضربه فنی مقابل رقبایشان در همان دور نخست حذف شدند.
دیروز (پنج شنبه) نیز محمد رشنونژاد در وزن ۶۰- و قاسم نوری زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان حذف شدند.
هدایت ۶ جودوکار اعزامی ایران به این رقابت‌ها بر عهده محمد منصوری سرمربی رده بزرگسالان است.
این دوره از مسابقات با حضور ۲۷۷ جودوکار از ۴۷ کشور به میزبانی امارات در ابوظبی جریان دارد.


انتهای پیام

جودوی گرنداسلم ابوظبی ملایی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات