تبلیغات

نقل و انتقال گسترده معلمان در جزیره خارگ

به گزارش خبرنگار مهر، رضا برمک عصر جمعه ضمن خوش‌آمدگویی به نیروهای جدیدالاستخدامی که امسال در منطقه خارگ به عنوان آموزگار و دبیر افتخار خدمت به دانش آموزان این منطقه را دارند اظهار کرد: جزیره خارگ به سبب موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای که دارد همه ساله و با توجه به نقل وانتقال زیاد نیرو ازاین منطقه به نقاط دیگر کشور پذیرای نیروهای غیر بومی زیادی است که باید در خصوص شرایط ویژه منطقه توجیه شوند.

وی افزود: یکی از با اهمیت‌ترین مطالبی که نیروهای جدید الاستخدام خصوصا در آموزش وپرورش باید به آن توجه ویژه داشته باشند داشتن صبر در مواجهه با دانش‌آموزان و اولیای آنان بوده به طوری که عزت و شخصیت آنان این عزیزان و خانواده‌ها جریحه‌دار نشود.

برمک تصریح کرد: داشتن اطلاعات کافی از قوانین و مقررات کار در آموزش و پرورش از دیگر نکات مهمی است که نیروهای مذکور باید به آن توجه کرده و کلیه موارد را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی ضمن تاکید بر داشتن رفتار احترام آمیز همکاران نسبت به یکدیگر عنوان داشت: قائل شدن احترام نسبت به مافوق و حرف شنوی از مدیران و معاونان و نیروهای با تجربه آموزشگاه از دیگر نکاتی است که نیروهای جدید باید به آن توجه داشته باشند.

رئیس آموزش وپرورش منطقه خارگ تصریح کرد: به همین نسبت نیروهای با سابقه نیز با نهایت احترام و همکاری با نیروهای جدید الاستخدام داشته باشند.

انتقال گسترده معلمان جزیره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات