مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشدید می شود

مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشدید می شود

کد خبر: 82946026 (6545434)

تاریخ خبر: 1397/03/28 ساعت: 19:52
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری این سخنان را روز دوشنبه در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی و مرزبانی استان ها و یگان های حوزه مرکزی ناجا بیان کرد و در این مراسم یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حریم و حرم را گرامیداشت.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تعیین اولویت های مأموریتی ناجا در سال 97، خاطرنشان کرد: اشراف اطلاعاتی، ارتقاء توان و آمادگی عملیاتی در حوزه های مأموریتی، ارتقاء کمی، کیفی و تحول اساسی در مأموریت کلانتری و پاسگاه های انتظامی از اولویت های مأموریتی پلیس در سال جاری است.
فرمانده ناجا بیان کرد: ارتقاء و تعمیق معنویت و روحیه ولایتمداری، مدیریت جهادی و ابتکار عمل و همتاپروری از مولفه های اساسی در کسب موفقیت ها است.
این مقام عالی انتظامی کشور در ادامه با اشاره به شرفیابی فرماندهان نیروهای مسلح محضر مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری، بیان کرد: معظم له در این دیدار بر چند نکته تأکید داشتند، شایسته و انتظار است تأکیدات فرماندهی معظم کل قوا همواره به عنوان یک اولویت راهبردی مدنظر قرار گیرد.
سردار اشتری اضافه کرد: مقام معظم رهبری بر تعیین اولویت های مأموریتی، انتخاب مسئولی برای امور اولویت دار و پیگیری، تلاش برای «همتا و جایگزین پروری» و انضباط بخشی اقتصادی تأکید ویژه ای داشتند. مبنا و راهبرد پلیس تحقق منویات، تأکیدات و توصیه های فرماندهی معظم کل قوا است.

* ارتقاء صیانت و سلامت کارکنان یک اصل اساسی و مهم است
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به راه اندازی قرارگاه جهادی صیانت طی سال های گذشته، مطرح کرد: ارتقاء صیانت و سلامت کارکنان یک اصل اساسی و مهم است.
سردار اشتری تصریح کرد: همواره باید برخورد قاطع و بدون اغماض با تخلفات رویکرد و فرهنگ همگانی در سازمان عظیم نیروی انتظامی باشد.
وی با تأکید بر اینکه چشم پوشی از تخلفات غیرقابل قبول است، عنوان کرد: دقت و نظارت حفاظت، سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همچنین بازرسی در فرآیند جذب و گزینش افراد می تواند در کاهش آسیب ها و تخلفات کارکنان نقش بسیار محوری و موثری داشته باشد.
سردار اشتری تأکید کرد: مشتاقان به نظام، انقلاب و رهبری باید در نیروی انتظامی جذب و استخدام شوند.
این مقام عالی انتظامی با تأکید بر اینکه «خود نظارتی» باید رویکرد جدی آحاد فرماندهان، افسران، درجه داران و کارکنان باشد، افزود: روند نظارت و بازرسی ها باید با هدف خدمت و اعتلای سازمان و به دور از انگیزه و غرض های شخصی دنبال و اجرایی شود.
وی با بیان اینکه تحول آفرینی نیازمند توجه به امر آموزش مستمر است، خاطر نشان کرد: برگزاری کارگاه های توجیهی و نظارتی برای کارکنان نیز در کاهش آسیب ها و تخلفات موثر است.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مسئولیت در دستان ما امانت است و باید بدانیم و باور کنیم در این جایگاه و مسئولیت ها در معرض آزمایش الهی هستیم، گفت: تلاش کنیم سرباز خوبی برای نظام، انقلاب و رهبری باشیم و در اعتلای سازمان و اهداف آن کوتاهی نکنیم.
اجتمام*3061* 3063

انتهای پیام /*
برچسب ها :

مبارزه قاچاق تشدید

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها