همه باید از نهادهای سازمان ملل حمایت کنند

همه باید از نهادهای سازمان ملل حمایت کنند

کد خبر: 83157052 (6823093)

تاریخ خبر: 1397/10/12 ساعت: 23:27
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرحان حق روز چهارشنبه در نشست خبری خود افزود: درباره این مساله بیش از این چیزی برای گفتن ندارم.
خروج آمریکا و رژیم صهیونیستی از سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) به صورت رسمی روز گذشته و در نخستین روز سال 2019 میلادی صورت گرفت.
واشنگتن و تل آویو در سال 2017 اعلام کردند که از این سازمان خارج می شوند اما بر اساس قوانین یونسکو خروج اعضا در پایان سال بعد از اعلام خروج انجام می شود.
یونسکو یکی از نهادهای وابسته به سازمان ملل است که در سال 1945 تاسیس شد و یکی از اصلی ترین اهداف آن حفظ میراث فرهنگی جهانی است.
آمریکا و رژیم صهیونیستی یونسکو را به اعمال سیاست تبعیض آمیز علیه این رژیم متهم کردند.
مشکل رژیم صهیونیستی با یونسکو از سال 2011 آغاز شد. زمانی که این سازمان به عنوان تنها سازمان وابسته به سازمان ملل، عضویت فلسطین را به طور کامل پذیرفت.
در سال 2016 در پی تصویب قطعنامه هایی در یونسکو که رژیم صهیونیستی آنها را به معنای نادیده گرفتن ارتباط یهودیان با اماکن مقدس شهر قدس دانست، روابط بین تل آویو و یونسکو بار دیگر متشنج شد.
پس از آن همچنین یونسکو، اسرائیل را قدرت اشغالگر خواند و به انتقاد از اقدامات این رژیم در مناطق فلسطینی پرداخت.
معاون سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد درباره اعلام رژیم صهیونیستی مبنی بر ساخت بیش از 400 واحد مسکونی جدید در سرزمین های اشغالی، اظهار کرد: موضع ما در این زمینه روشن است و می خواهیم تمام فعالیت های شهرک سازی متوقف شود.
بر اساس قطعنامه های سازمان ملل، رژیم صهیونیستی حق ساخت شهرک در سرزمین های اشغالی را ندارد.
اروپام*1429

انتهای پیام /*
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار