شماره٧ استقلال خواهان جدایی شدوازتمرین رفت!

شماره٧ استقلال خواهان جدایی شدوازتمرین رفت!

مهاجم جنوبی آبی ها پس از نیمکت نشینی در دربی ٨٥ خواهان جدایی از استقلال تهران شد.

به گزارش شفاف، مهاجم استقلال که در دربی روی نیمکت نشست و فرصت بازی پیدا نکرد در تمرین امروز با ناراحتی خطاب به شفر گفت که قصد دارد از استقلال برود و نمی تواند با این شرایط کمک کند که در این بین سرمربی آلمانی درخواست مهاجم شماره 7 را بی پاسخ نگذاشت و اعلام کرد می تواند محل تمرین را ترک کند!

شفر درست همان رفتاری را به شماره هفت گل نزن کرد که با قائدی کرده بود و این بار به بیت سعید اعلام کرد که هر تصمیمی که می خواهد بگیرد، این اتفاق در حالی رخ داد که حسن بیت سعید با استقلال قرارداد دارد وحداقل تا نیم فصل 5 هفته دیگر باقی مانده است. 

به نظر می رسد بیت سعید هم به سرنوشت دیگر شماره هفت خورستانی استقلال در فصل گذشته یعنی بختیاررحمانی دچار شده است و پیراهن فرهادمجیدی بر تن او آمد نداشت! او تقریبا در هیچ مسابقه ای درخشش نداشت و بسیار ضعیف و ناکارآمد نشان داد.

شماره٧ استقلال خواهان جدایی شدوشفرپذیرفت
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار