تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوا نایب قهرمان شد

تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوا نایب قهرمان شد

تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوا کشورمان با کسب یک مدال طلا، ۲ نقره و ۵ برنز نایب قهرمان جهان شد.

به گزارش ایسنا، سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد ناشنوایان که در رده سنی جوانان در ولادیمیر روسیه در حال برگزاری است، تیم ناشنوایان کشورمان با کسب ۱مدال طلا ، ۲نقره و ۵ برنز و ۱۶۰ امتیاز نایب قهرمان شد ، تیم روسیه با ۲۳۰ امتیاز قهرمان شد و تیم ترکیه با ۱۳۶ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

در این رقابت‌ها و در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا علی‌نژاد در دور نخست با نتیجه ۱۴-۳ برابر کشتی گیر روسیه مغلوب شد ، در دور دوم به دلیل عدم حضور حریف بلغار به دور بعد صعود کرد. علی نژاد ۱۲-۲ کشتی گیر ترک را مغلوب کرد و در فینال ۱۲-۱ مقابل حریف میزبان شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در ۶۱ کیلوگرم خشایار قیصری فیروز در دور اول برابر حریف میزبان با ضربه فنی مغلوب شد و در رقابت با حریف قزاقستانی ۷-۹ شکست خورد و پنجم شد.

در ۶۵ کیلوگرم ناصر کریمی در دور نخست برابر کشتی گیر میزبان با نتیجه ۱۰-صفر مغلوب شد، در دور بعد حریف ترکیه خود را ضربه فنی کرد. کریمی ۱۲-صفر مغلوب کشتی گیر قزاقستان شد و به مدال برنز رسید.
 
در ۷۰ کیلوگرم عرفان توتونچی در دور اول با نتیجه ۱۰-صفر مغلوب کشتی گیر هند شد و ۱۳-۳ از حریف قزاق شکست خورد. توتونچی در برابر کشتی گیر ترکیه به دلیل مصدومیت قادر به ادامه مسابقه نشد و پنجم شد.

در ۷۴ کیلوگرم حمیدرضا کنعانی در دور نخست و در مبارزه با کشتی گیر روس با نتیجه ۵-۲ به برتری رسید و در مصاف با حریف قزاقی ۲-۲ شکست خورد. کنعانی به دلیل عدم حضور حریف بلغار به دور بعد صعود کرد و توانست ۹-صفر کشتی گیر ترک را شکست دهد و به مدال برنز دست پیدا کند.

در ۷۹ کیلوگرم حمیدرضا خواجه در دور اول به دلیل عدم حضور کشتی گیر قزاق به دور بعد صعود کرد و در برابر کشتی گیر ترک  ۱۴-۳ مغلوب شد.خواجه برابر حریف میزبان ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.

در ۸۴ کیلوگرم سیدعلی عباسپور در مصاف با حریف قزاق با ضربه فنی مغلوب شد و ۱۱-۱ برابر حریف میزبان شکست خورد .عباسپور کشتی گیر ترکیه را با نتیجه ۱۸-۷ شکست داد و حریف بلاروس را ضربه فنی کرد و به مدال برنز رسید.

در ۹۲ کیلوگرم علی شکیبازاده در دور اول به دلیل عدم حضور کشتی گیر ترک به دور بعد صعود کرد و برابر حریف هندی با ضربه فنی به برتری رسید. شکیبازاده در مبارزه با کشتی گیر میزبان ۱۱-صفر مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در ۹۷ کیلوگرم مهدی ملکوتی اصل در مصاف با کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و در برابر کشتی گیر میزبان ۱۰-۰ مغلوب شد .ملکوتی با نتیجه ۱۰-۰ حریف قزاق را شکست داد و به مدال برنز رسید.

در ۱۲۰ کیلوگرم سعید فروتن‌نژاد کشتی گیر میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها