تبلیغات

loading...

اولین دربی حسینی؛ آرام و بی استرس

کد خبر: 1470287/40 زمان: 18:24   1396/08/05 بازدید: 2,839

دروازه بان اول استقلال در اولین دربی خود روز آرامی را سپری کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حسین حسینی بعد از کش و قوس های زیاد اولین دربی خود را پشت سر گذاشت. دروازه بان اول استقلالی ها در این دیدار به استثنا ضربه پنالتی که موفق به مهار آن نشد، روز پرکاری را درون دروازه استقلال نداشت و دو موقعیت دیگر پرسپولیسی ها با اختلاف از کنار دروازه او بیرون رفت تا حسینی بدون سیو و با یک گل خورده اولین دربی خود را به پایان برساند.


نکته ی قابل توجه درباره حسینی اما آرامش و عدم استرس او در این دیدار بود. دروازه بان آبی ها در آخرین دقایق بازی و با وجود فشار شدید با یک سر توپ مهاجم پرسپولیس را از جریان بازی خارج کرد تا نشان دهد اعتماد به نفس کافی برای دیدار بزرگی مانند دربی را داشته است. حسینی در جریان بازی بسیار آرام و با اعتماد به نفس رفتار کرد تا نشان دهد اولین دربی، خیلی روحیه او را تحت تاثیر قرار نداده است.

 


حسینی در ششمین تجربه حضور خود درون دروازه استقلال در فصل جاری، موفق به ثبت کلین شیت نشد تا همچنان در انتظار اعتماد شفر برای دیدارهای آینده و ارائه عملکرد های بهتر باقی بماند.

 


عکس امیرحسین خیرخواه

اولین حسینی استرس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار