تبلیغات

loading...

نوری آخرین نماینده ایران/ سعید ملایی به نشان برنز دست یافت

کد خبر: 1470285/1 زمان: 18:17   1396/08/05 بازدید: 622

نوری آخرین نماینده ایران

مرد برنزی جودو ایران با برتری مقابل رقیب مغولستانی خود مدال برنزی دیگر در کارنامه افتخارات خود ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه" از مهر، در ادامه رقابتهای  جودو گرنداسلم ابوظبی سعید ملایی در دیدار رده بندی وزن ۸۱- کیلوگرم «نیام سورن» قهرمان سال ۲۰۱۶ آسیا از مغولستان را شکست داد و به نشان برنز این رقابتها دست پیدا کرد. ملایی در اغلب مسابقاتی که شرکت کرده، با مدال برنز به خود پایان داده است. 

 

وی در وزن ۸۱-کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، «آنری اکوتیدزه» از پرتغال را ضربه فنی کرد و در مرحله یک چهارم نهایی برابر «رخویاشویلی» از گرجستان  بازنده شد و به گروه بازنده ها رفت. وی در این مرحله نیز با برتری برابر «برند اتینه» از کانادا به دیدار رده بندی راه یافت. 

در رقابتهای امروز مهدی فتحی ‌پور و محمد بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم با شکست برابر رقبای خود از دو مسابقات خارج شده بودند. پنجشنبه درروز نخست این رقابتها هم محمدرشنونژاد در وزن ۶۰- کیلوگرم از دور مسابقات حذف شد و قاسم نورزی زاده هم در وزن ۶۶- کیلوگرم هفتم شد. 

 

فردا در روز پایانی وحید نوری آخرین نماینده ایران است که به روی تاتامی می رود. وی در وزن ۹۰- کیلوگرم دور اول باید به مصاف نماینده آذربایجان برود و در صورت پیروزی با برنده دیدار برزیل، آلمان و اسپانیا مبارزه خواهد کرد.

این دوره از مسابقات با حضور ۲۷۷ جودوکار از ۴۷ کشور به میزبانی امارات در ابوظبی جریان دارد.

آخرین نماینده ایران ملایی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار