ضرورت ارائه برنامه‌های جدید برای رشد وتقویت سطح علمی دانش آموزان

ضرورت ارائه برنامه‌های جدید برای رشد وتقویت سطح علمی دانش آموزان

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل حیدری آزاد عصر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش که در فرمانداری شهرستان انزلی برگزار شد، اظهارکرد: نوآوری و ارائه برنامه‌های جدید در جهت رشد و ارتقای سطح علمی و آموزشی دانش آموزان لازم و ضرورت است.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده، افزود: اتخاد تصمیم‌ در جلسات شورای آموزش و پرورش باید با توجه به بررسی و پیگیری مطالب و مسائل کلان و تاثیرگذار صورت گرفته و این جلسات باید بازخورد مطلوبی داشته باشد.

فرماندار انزلی در ادامه گفت: رشد و توسعه فرهنگ مهم‌ترین مقوله درکشور است که مبنای آن از خانواده به عنوان رکن اصلی جامعه آغاز می شود.

وی حفظ حرمت‌ها در خانواده‌ها را امری ضروری دانست و تاکیدکرد: اگر حرمت‌ها در خانواده‌ها حفظ نشود دیگر نمی‌توان انتظاری از فرزندان در جامعه داشت. 

حیدری آزاد برلزوم ساماندهی وضعیت سرویس مدارس در بندرانزلی تأکید و اظهارکرد: سرویس‌های مدارس شهرستان باید براساس اصول ایمنی خودروها، صلاحیت رانندگان و همچنین نحوه تایید صلاحیت رانندگان بررسی و به شورای آموزش و پرورش گزارش شود.

فرماندار انزلی با اشاره به ضرورت تقویت زیربنای تحصیلی به عنوان تضمین موفقیت دانش آموزان در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، افزود: کلاس‌های کنکور یکی از ابزارهای تقویت بار علمی دانش آموزان برای حضور مقتدرانه در کنکور است و باید متولیان برگزاری این کلاس‌ها در آموزشگاه‌ها و همچنین شیوه‌های آموزشی آنان مورد ارزیابی قرار گیرد.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار