تبلیغات

loading...

مجموعه‌های سوارکاری استان گلستان بازسازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آق‌قلا، سید مناف هاشمی عصر امروز در بازدید از مجموعه سوارکاری آق‌قلا و مسابقات کورس پائیزه کشور در این شهر اظهار داشت: مجموعه‌های سوارکاری استان باید در شان مردم ورزش‌دوست گلستان شود و برای بهتر شدن وضعیت این مجموعه‌ها تلاش خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: سوارکاری در خون مردم استان گلستان به ویژه در بین مردمان شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس استان گلستان است و ما توجه ویژه ای به آن خواهیم داشت.

هاشمی افزود: از اینکه مسئولیت مجموعه‌های سوارکاری به استان گلستان واگذار شده است خوشحال هستم و اینکه مسولان استانی برای این ورزش تلاش می‌کنند این امر خوب است و باید بیشتر توسعه یابد.

استاندار گلستان با اشاره به استقبال چشمگیر مردم منطقه از این مسابقات خاطرنشان کرد: این همه استقبال از این ورزش نیازمند تلاش است و باید تلاش شود تا رضایت مردم تامین شود.

هاشمی افزود: اگر توفیق داشته باشیم تلاش می‌کنیم در آینده شرایط این مجموعه‌ سوارکاری رو بهتر کنیم تا مردم و ورزش دوستان رضایت بیشتری از حضور در مجموعه‌های سوارکاری استان داشته باشند.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

مجموعه سوارکاری استان گلستان بازسازی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار