موانع اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش اراک رفع شود

موانع اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش اراک رفع شود

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی زندیه وکیلی در جلسه حل و فصل مشکل تداخل اراضی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت استان مرکزی با پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش شهر اراک اظهار داشت: قسمتی از پروژه تقاطع غیر همسطح میدان ورزش شهر اراک در محدوده شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت قرار گرفته است.

وی افزود: براساس هماهنگی صورت گرفته اراضی مذکور شرکت خطوط لوله در اختیار شهرداری اراک قرار گرفته و شهرداری نیز براساس تعهد انجام شده مقرر بود نسبت به دیوارکشی و احداث ساختمان نگهبانی برای آن اقدام کند که براساس گزارش شهرداری و بازدید صورت گرفته، قسمت زیادی از این تعهد، توسط شهرداری عملیاتی شده است.

زندیه وکیلی ضمن اشاره به هفت هکتار اراضی خطوط لوله و نفت که در محدوده اجرای طرح عمرانی شهرداری اراک قرار می گیرد، گفت: هم شهرداری و هم شرکت خطوط لوله نفت بخش زیادی از تعهد خود را انجام داده اند و مقرر شد که شهرداری نسبت به اخذ مجوز لازم برای انتقال قطعی زمین مزبور از طریق وزارت نفت اقدام کند تا با هماهنگی وزارت مذکور و از طریق کمیسیون لوایح دولت که بنده به عنوان نماینده استاندار در آن شرکت می کنم، هفتاد هزار مترمربع زمین خطوط لوله که در محدوده اجرایی پروژه تقاطع مذکور قرار دارد به شهرداری واگذار یا با توافق طرفین تهاتر گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی ضمن تاکید بر عدم وقفه در عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح میدان ورزش اراک ابراز داشت: این پروژه باید با جدیت پیگیری و در موعد مقرر که مهرماه سال جاری است، بهره برداری شود.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها