تیم کشتی آزاد ناشنوایان ایران نایب قهرمان جهان شد

تیم کشتی آزاد ناشنوایان ایران نایب قهرمان جهان شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، تیم کشتی آزاد جوانان ناشنوایان کشورمان در سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی در "ولادیمیر" روسیه با کسب یک مدال طلا ، 2 نقره و 5 برنز و کسب 160 امتیاز نایب قهرمان جهان شد ، تیم روسیه با 230 امتیاز قهرمان و تیم ترکیه با 136 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

در وزن 57 کیلوگرم رضا علی‌نژاد ، در دور نخست با نتیجه 14-3 برابر کشتی گیر روسیه مغلوب شد، در دور دوم به دلیل عدم حضور حریف بلغار به دور بعد صعود کرد. علی نژاد 12-2 کشتی گیر ترک را مغلوب کرد و در فینال 12-1 مقابل حریف میزبان شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن 61 کیلوگرم خشایار قیصری فیروز ، در دور اول برابر حریف میزبان با ضربه فنی مغلوب شد و در پیکار با حریف قزاقستانی 7-9 شکست خورد و پنجم شد.

در وزن 65 کیلوگرم ناصر کریمی ، در دور نخست برابر کشتی گیر میزبان با نتیجه 10-0 مغلوب شد ، وی در دور بعد حریف ترکیه خود را ضربه فنی کرد. کریمی در دور بعد   12-0 مغلوب کشتی گیر قزاقستان شد و به مدال برنز رسید.

در وزن 70 کیلوگرم عرفان توتونچی ، در دور اول با نتیجه 10-0 مغلوب کشتی گیر هند شد و 13-3 از حریف قزاق شکست خورد. توتونچی در برابر کشتی گیر ترکیه به دلیل مصدومیت قادر به ادامه مسابقه نشد و پنجم شد.

در 74 کیلوگرم حمیدرضا کنعانی ، در دور نخست و در در پیکار با کشتی گیر روس با نتیجه 5-2 به برتری رسید و در مصاف با حریف قزاقی خود 2-2 شکست خورد. کنعانی به دلیل عدم حضور حریف بلغار به دور بعد صعود کرد و توانست 9-0 کشتی گیر ترک را شکست دهد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 79 کیلوگرم حمیدرضا خواجه ، در دور اول به دلیل عدم حضور کشتی گیر قزاق به دور بعد صعود کرد و در برابر کشتی گیر ترک 14-3 مغلوب شد.خواجه برابر حریف میزبان ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.

در وزن  84 کیلوگرم سیدعلی عباسپور ، در مصاف با حریف قزاق با ضربه فنی ، مغلوب شد و 11-1 برابر حریف میزبان شکست خورد .عباسپور کشتی‌گیر ترکیه را با نتیجه 18-7 شکست داد و حریف بلاروس را ضربه فنی کرد و به مدال برنز رسید.

در وزن 92 کیلوگرم علی شکیبازاده ، در دور اول به دلیل عدم حضور کشتی گیر ترک به دور بعد صعود کرد و برابر حریف هندی با ضربه فنی به برتری رسید.شکیبازاده در پیکار با کشتی گیر میزبان 11-0 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 97 کیلوگرم مهدی ملکوتی اصل ، در مصاف با کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و در برابر کشتی گیر میزبان 10-0 مغلوب شد .ملکوتی با نتیجه 10-0 حریف قزاق را شکست داد و به مدال برنز رسید.

در وزن  120 کیلوگرم سعید فروتن‌نژاد کشتی گیر میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

انتهای پیام/

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها