تبلیغات

loading...

۱۲ ساعت تاخیر پرواز و سرگردانی مسافران عتبات در فرودگاه امام خمینی (ره)+عکس

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پرواز شماره IR3421 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قرار بود صبح امروز انجام شود که اعلام شد هواپیمای مورد نظر در پرواز به اروپا دچار مشکل و تأخیر در بازگشت شده است، بنابراین مسافران باید در هتل فرودگاه امام خمینی (ره) اقامت کرده و ساعت 14 برای پرواز به فرودگاه برگردند.  در این رابطه به مسافران اعلام شد پرواز در ساعات بعد از ظهر انجام می‌شود.

بنابر این گزارش اما با گذشت 8 ساعت از تأخیر همچنان از انجام پرواز خبری نیست و به مسافران گفته می‌شود احتمالاً پرواز در ساعت 19:30 تا 20 امشب انجام خواهد شد و حتی احتمال لغو پرواز نیز دور از انتظار نیست.

یکی از مسافران این پرواز به خبرنگار فارس گفت:‌با شدت گرفتن اعتراضات کارکنان فرودگاه از مسافران خواسته‌اند برای دریافت کارت پرواز مراجعه کنند اما به نظر می‌رسد این نیز اقدامی برای سرگرم کردن مسافران است تا چند ساعت دیگر هم بگذرد.

به گفته این مسافر پرواز هواپیمایی ایران‌ایر، سرگردانی مسافران را در فرودگاه امام خمینی (ره) کلافه کرده است و کسی نیز پاسخگوی اعتراضات نیست.

 

 

 

عکس‌های زیر نیز مسافران را در حال اعتراض به کارکنان فرودگاه نشان می‌دهد.

انتهای پیام/م

http://fna.ir/a20mw2
تاخیر پرواز سرگردانی مسافران عتبات فرودگاه خمینی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار