فلاحت پیشه: سیاست ایران جلوگیری از بحران و تنش‌زدایی است/عصر ترامپ به خاطر افراطی گری نمی‌ماند

فلاحت پیشه: سیاست ایران جلوگیری از بحران و تنش‌زدایی است/عصر ترامپ به خاطر افراطی گری نمی‌ماند

 حشمت‌الله فلاحت‌پیشه امشب در نشست فعالان اقتصادی استان کرمان با اشاره به اینکه به هر استانی که می‌رویم با فعالان اقتصادی در آن استان جلسه داریم اظهار داشت: اعقاد ما بر این است که تصمیمات ما بر فعالان اقتصادی آثار مهمی دارد.

وی با بیان اینکه اصل افراط نمی‌ماند و سیاست افراطی‌گری پایدار نیست افزود: عصر ترامپ به این واسطه نمی‌ماند و ما باید این دوران را پشت سربگذاریم تا پایداری ما حفظ شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران بنایی بر افراطی‌گری ندارد گفت: سیاست ما جلوگیری از  بحران و تنش‌زدایی است.

وی با بیان اینکه متاسفانه آثار قوانین و سیاست‌های ما در حوزه اقتصادی دیده نمی‌شود عنوان کرد: جلسه‌ای برای استان کرمان در کمیسیون امنیت مجلس در ارتباط با مسائل اتباع خارجه و همچنین مسائل اقتصادی گذاشته و در حوزه‌های مختلف بررسی می‌شود.

فلاحت‌پیشه با اشاره به اینکه در مباحث پیمان سپاری ارزی و مسائلی از این دست را در همه استان‌ها داریم بیان کرد: در این حوزه هم دولت و هم صادرکنندگان به نحوی حق دارند.

وی با مسائل و مشکلات حوزه محصول پسته و خسارات ان اشاره کرد و گفت: این مسائل با کمک نمایندگان استان کرمان در مجلس پیگیری می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه منابع مالی ما به واسطه قیمت نفت و صادرات تا حدی تقویت شده است گفت: موضوع خسارت پسته از محل ماده 12 قابل پرداخت است.

وی با بیان اینکه از بعد سیاست خارجه کمیسیون در این جلسه حضور پیدا کردیم گفت: استان کرمان استان توسعه‌ای است و باید شاخص‌های پایدار توسعه استان حفظ شود.

2929

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار