فرصت رشد چندین میلیون کارمند در ایران کور شده است

فرصت رشد چندین میلیون کارمند در ایران کور شده است

وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت گفت: دانش مدیریتی کم نداریم اما عملکردهای نامطلوب در سایه انتخاب‌های ناشایست اجازه نمی‌دهد که نتیجه مطلوبی در حوزه‌های مختلف مدیریتی کسب کنیم و فرصت رشد چندین میلیون کارمند در ایران کور شده است.

به گزارش ایسنا، دومین همایش ملی شناسایی و پرورش مدیران آینده امروز روز چهارشنبه (۱۲ دی‌) برگزار شد. در این مراسم محمدرضا نعمت زاده گفت: در کشور دانش مدیریتی کم نداریم، اما متاسفانه در عملکردهای مدیریتی نمی‌توانیم نتیجه مطلوب را دریافت کنیم.

وی افزود: کشور ما در نظام آموزش عالی و تسلط بر علوم جدید مدیریت چیزی در مقایسه با کشورهای دیگر کم ندارد اما عملکردهای نامطلوب در سایه انتخاب‌های ناشایست اجازه نمی‌دهد که ما نتیجه مطلوبی در حوزه‌های مختلف مدیریتی کسب کنیم.

نعمت‌زاده یکی از علل مهم در عملکرد نامطلوب مدیریتی را بی توجهی به مباحث ذاتی و فرهنگی برشمرد و اظهار کرد: وقتی در حوزه‌های مدیریتی شاهد عملکردی خارج از فرهنگ جامعه، فرهنگ اجتماعی و خانوادگی هستیم نمی توانیم انتظار داشته باشیم که این اصول مدیریتی نتیجه بخش باشد.

وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت اصل مهم در موفقیت یک مدیریت را توجه به امر جمعی دانست و گفت: کم توجهی به امر جمعی در پیشبرد امور جمعی و تمرکز بر فردگرایی نه تنها حاصلی ندارد، بلکه مولود مشکلات زیادی در حوزه مدیریت خواهد شد.

انتهای پیام

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار