هدفگذاری توسعه صادرات غیر نفتی استان به ۱۰ میلیون دلار

هدفگذاری توسعه صادرات غیر نفتی استان به ۱۰ میلیون دلار

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش دیودیده پیش از ظهر دوشنبه در نشست کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان افزود: رساندن حجم صادرات غیر نفتی استان به ۱۰ میلیون دلار ایجاد ظرفیت هایی مانند حضور شرکت های مدیریت صادراتی و تحقق شرایط لازم را طلب می کند.

دیودیده با بیان اینکه میز گیاهان دارویی در استان تشکیل شده و دانشگاه نیز وارد فعالیت های توسعه صادرات غیر نفتی شده است، بیان داشت: مجموعه صادراتی که تحقق صادرات هدفگذاری شده را انجام دهند در استان وجود ندارد.

وی افزود: در همین راستا با محوریت شرکت مدیریت صادراتی توانمند، توسعه ظرفیت ها در این بخش عملیاتی خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه برای توسعه صادرات، بازار هدف استان تنها روسیه نیست، اظهار کرد: در این بخش می توان پوشش کشورهای نزدیکتر را نیز عملیاتی کرد.

دیودیده گفت: در همین راستا تحقق هدفگذاری ۱۰ میلیون دلاری صادرات غیر نفتی ضروری است و بعد از آن نیز باید گسترش ظرفیت ها را رقم بزنیم.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها