استفاده از ظرفیت بخش کشاورزی برای بهبود تراز بازرگانی کشور

استفاده از ظرفیت بخش کشاورزی برای بهبود تراز بازرگانی کشور

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی مزروعی صبح دوشنبه در جلسه شورای اداری این سازمان اظهار کرد: یکی از این ظرفیت هایی که می توانیم تراز بازرگانی کشور را مثبت کنیم حمایت از تولیدات بخش کشاورزی است که توجه ما به سمت بالا رفتن بهره وری در این بخش است. 

وی افزود: برای حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی باید از ظرفیتهای موجود استفاده کنیم و  در راستای کاهش مصرف اب باید به بحث توسعه گلخانه ها و شهرکهای گلخانه ای توجه کنیم که تولید محصول سالم و امنیت غذایی جامعه  را در پی دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: مجموعه وزارت جهاد کشاورزی در بحث اقتصاد مقاومتی از موفق ترین دستگاها بوده است و ما در خراسان رضوی از شرایط خوبی برخوردار هستیم .

مزروعی ادامه داد: براساس شعار سال ما برنامه های سازمان را در تمام شئونات طوری تنظیم نموده ایم که باعث ارتقاء بهره وری از آب شود. 

وی تصریح کرد: به محضی که نفت گران می شود ما از بخش کشاورزی فراموش می کنیم در حالیکه ما وقتی دارای درآمد هستیم باید به فکر حفظ منابعمان باشیم.
 

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها