مردم حاشیه شهر بیرجند از خدمات و امکانات ورزشی تفریحی محروم هستند

مردم حاشیه شهر بیرجند از خدمات و امکانات ورزشی تفریحی محروم هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، عنایتی صبح امروز در شورای فرعی موادمخدر بیرجند اظهار داشت: تاکنون برای هفته مبارزه با موادمخدر جز آموزش و پرورش و یکی دو دستگاه دیگر بقیه ادارات برنامه‌های خود را اعلام نکردند. 

وی افزود: برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هفته مبارزه با موادمخدر شامل مبارزه با اعتیاد، بهره‌گیری از ظرفیت سمن‌ها، مسابقات ورزشی، برنامه‌های مختلف دیدار با خانواده شهدا عرصه موادمخدر در نظر گرفته شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با موادمخدر برنامه‌های چشم‌گیری در حوزه فعالیت در مبارزه با موادمخدر داریم و جزو سه استان برتر کشور هستیم.

عنایتی افزود: شورای فرعی مبارزه با موادمخدر برنامه‌های خود را اعلام کرده و جمع‌بندی‌ها انجام شده و اجرای عمده برنامه‌ها از یکم تا ششم است.

وی افزود: برنامه‌های شاخص دستگاه‌های ارزیابی مشخص شده و بیشتر برنامه‌ها در طول سال انجام شده اما هدف در این بازده زمانی ایجاد موج و تلنگر است. 

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند بیان کرد: عمده برنامه برگزاری نمایشگاه‌های پیشگیری از اعتیاد، همایش‌های ورزشی و پیاده روی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سطح شهر است و در ادارات آموزش پرورش با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها برنامه‌ها منتقل به آبان ماه می‌شود اما برای کارمندان برنامه دارند.

عنایتی گفت: قرارگاه جواد الائمه در دو سال اخیر برای مبارزه با معضلات موادمخدر در دو منطقه بیرجند اقدامات همراه با آسیب شناسی انجام داده و مواردی که بیشترگریبانگیر جامعه هدف است را بررسی کرده است.

وی افزود: باید برخی معضلات آسیب شناسی شود که عمده موارد در بحث اشتغال است و باید همتی برای رفع این آسیب شود چون در ایجاد فضای ورزشی و تفریحی در محلات حاشیه شهر غفلت شده و باید رسیدگی بیشتر صورت گیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند اظهار داشت: برخورد با خورده فروشان خیلی مهم است و مردم در دو منطقه شناسایی شده درخواست برخورد داشتند و همچنین روشنگری مردم در این محلات برنامه ریزی خواهد شد. 

انتهای پیام/م

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها