مدیران گمرکات بوشهر، تهران و غرب تغییر کردند+اسناد

مدیران گمرکات بوشهر، تهران و غرب تغییر کردند+اسناد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته از سوی فرود عسگری رئیس کل گمرک ایران برای 2گمرک مهم کشور سرپرست جدید تعیین شد، همچنین برای گمرک بوشهر و حوزه نظارت این استان نیز بعد از یک سال اداره به وسیله سرپرست، مدیر جدید انتخاب شده است.

بر این اساس منصور بازیار مدیر گمرک لنگه به سمت مدیر کلی گمرک بوشهر و ناظر گمرکات این استان منصوب شده است. حوزه نظارت گمرکات بوشهر از اواخر سال 95  و در پی احکام قضایی صادره برای تعدادی از مدیران با سرپرست اداره شده است. این گمرک طی یک  سال اخیر توسط قره بیگی و قصوریان جهرمی به عنوان سپرست اداره شده است. قصوریان جهرمی هم اکنون به عنوان رئیس سازمان اموال تملیکی فعالیت میکند.

همچنین بر اساس حکم روز گذشته رئیس کل گمرک ایران، رسول صفریان به سمت سرپرستی گمرک غرب تهران منصوب شده است. پیش از این اسدی به عنوان  مدیر کل گمرک غرب فعال بوده است.

این در حالی است که فرود عسگری با حکمی دیگر، محمد رضا اسدی مدیر کل پیشین گمرک غرب را به سمت سرپرستی گمرک تهران منصوب کرده است. پیش از این کارگری به عنوان مدیر کل گمرک تهران خدمت کرده که ظاهرا بازنشستگی دلیل این جابه جایی بوده است.

گفتنی است اواخر سال جاری خبرگزاری تسنیم، اسناد مربوط به تخلف صورت گرفته در گمرک مذکور را منتشر کرده بود. بر اساس آخرین اطلاعات با ورود تیم بازرسی گمرک قسمت عمده ای از مبالغ جا به جا شده در این پرونده به بیت المال بازگردانده شد.

بیشتر بخوانید:

اختصاصی تسنیم/کشف فساد جدید چندین میلیارد تومانی در گمرک تهران+ سند

انتهای پیام/

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار