مردم با حضورشان در 9 دی آتش فتنه گران را خاموش کردند

مردم با حضورشان در 9 دی آتش فتنه گران را خاموش کردند

کد خبر: 83153117 (6818031)

تاریخ خبر: 1397/10/10 ساعت: 5:38
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرلشکر محمد باقری یکشنبه شب در نشست جمع بندی ارزیابی و نظارت عالی ستاد کل نیروهای مسلح از فرماندهی انتظامی هرمزگان، اظهار داشت: وظیفه ما جهاد و تلاش شبانه روزی برای خدمت به نظام و پاسداری از خون شهدا می باشد که این مسوولیت سنگینی است.
وی با بیان اینکه امنیت و آرامش جزو اولویت اول حکومت ها است، افزود: نیروی انتظامی در شرایط کنونی مسوولیت سنگینی همچون برقراری امنیت را بر عهده دارد.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در نظام اسلامی که یک نظام سربلند جبهه حق علیه باطل می باشد، تهدیدها قابل قیاس با بقیه نبوده و این امر اهمیت کار ناجا را دو چندان می کند.
سرلشکر باقری بیان داشت: شرط نصرت الهی این است که ما در راه خدا مخلصانه عمل کنیم و آنچه در توان داریم، به کار گیریم.
وی ادامه داد: ایران اسلامی با همه عداوت و توطئه افکنی دشمنان و معاندان، به لطف خدا، سربلند مسیر آرمانی اش را طی می کند.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: امنیت حاکم بر کشور با تلاش مجموعه نظامی و انتظامی محقق شده است.
سرلشکر باقری افزود: برداشت ستاد کل از ناجا مثبت است و نیروی انتظامی طی سالیان اخیر رو به رشد و ارتقاء است.
وی ادامه داد: برخی نیروها تجهیزات محور هستند اما ناجا، نیرویی می باشد که بیش از همه به نیروی انسانی متکی است.
وی یاد آور شد: باید در جذب نیروی انسانی دقت شود و افراد متدین، متعهد، اصیل، معتقد و گوش به فرمان ولایت جذب بدنه ناجا شوند.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: آموزش، نگهداشت و صیانت از نیروهای انسانی در ناجا مورد تاکید می باشد و همچنین آموزش و تربیت دو بازوی ارتقاء توان نیروی انسانی است.
سرلشکر باقری به ماموریت متعدد نیروی انتظامی اشاره و بیان داشت: صحنه هایی که ناجا در آن وارد عمل می شود بسیار سخت و حساس است.
وی در پایان این نشست تاکید کرد: مبارزه با قاچاق از مطالبات مهم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می باشد و نیروی انتظامی پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم است.
7198/6048

انتهای پیام /*
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار