آموزش دوخت ماسک با پارچه

آموزش دوخت ماسک با پارچه

ماسک تنفسی

این روز ها به دلیل وجود بیماری و واگیر دار بودن آن حتما لازم است که در بیرون از خانه از دستکش و ماسک استفاده کنید. استفاده از ماسک های یکبار مصرف به دلیل اینکه هر بار بعد مصرف باید به سطل زباله انداخته شود و ماسک جدید استفاده شود مقرون به صرفه نیست ولی نگران نباشید شما می توانید با توجه به الگو ها و آموزش دوخت ماسک تنفسی که ما در این مطلب برای شما قرار داده ایم از پارچه برای دوخت ماسک استفاده کنید و بعد از هربار مصرف آن را شسته و دوباره استفاده کنید.

ماسک تنفسی

الگو دوخت ماسک چند نمونه دارد که شما هرکدام که برایتان راحت تر است را می توانید انتخاب کنید و با پارچه ی تمیز و بهتر است که نخی باشد این مدل را بدوزید.

ماسک تنفسی

بچه ها برای زدن ماسک های تنفسی مقاومت نشان می دهند و دوست ندارند. یک راهکار برای اینکه کودکان هم استفاده کنند از ماسک تنفسی این است که از پارچه های عروسکی برای دوخت ماسک استفاده کنید و ماسک را به صورت خرگوش و گربه و نمونه های جذاب برای آنها بدوزید.

ماسک تنفسی ماسک تنفسی ماسک تنفسی ماسک تنفسی

الگوی دیگری برای دوخت ماسک تنفسی را برای شما در تصاویر زیر به نمایش گذاشته ایم.

ماسک تنفسی ماسک تنفسی ماسک تنفسی

برچسب ها :

آموزش پارچه

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار