یک مقاوم فلسطینی: احتمال رویارویی نظامی با اسرائیل وجود دارد / حضور گسترده و روزافزون مقاومت نگرانی اصلی اشغالگران است

یک مقاوم فلسطینی: احتمال رویارویی نظامی با اسرائیل وجود دارد / حضور گسترده و روزافزون مقاومت نگرانی اصلی اشغالگران است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در حالی که نیروهای مقاومت فلسطین در و اکنش به حملات موشکی اسرائیل، شهرک های اسرائیلی اطراف غزه را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند، یکی از مسئولان گردان های "شهدای الاقصی" از احتمال رویارویی نظامی با رژیم اسرائیل خبر داد.

این در حالی است که شبکه ده تلویزیون رژیم اسرائیل سقوط چند موشک به این محل را تایید کرد بدون اینکه به خسارت های جانی و مالی حاصل از آن اشاره داشته باشد.

در همین ارتباط  "ابومحمد" از مسئولان گردان های الاقصی در غزه در مصاحبه با خبرنگار بخش بین الملل خبرگزاری تسنیم  اظهار داشت، رژیم صهیونیستی به بهانه های واهی سرزمین های اشغالی فلسطین و غزه را هدف حمله قرار می دهد تا مقاومت را به سمت جنگ سوق دهد.

ملت فلسطین از بازی های اسرائیل با خبر است

به گفته او، پس از پیروزی های اخیر ملت فلسطین در برگزاری تظاهرات بزرگ بازگشت که سبب ناراحتی رژیم صهیونیستی شده است، این رژیم در تلاش برای متوقف کردن حرکت به سمت سرزمین های اشغالی 1948 است حال آنکه ملت فلسطین و مقاومت به این بازیها و دروغ های اسرائیل واقف است.

ملت فلسطین اکنون اعلام می‌کند اگر دنیا نمی تواند تحریم غزه را بشکند، می تواند و به جهان اعلام می کند، ما ملتی آزاد هستیم که زندگی می خواهد و در غزه مرگ را دوست نداریم اما اگر مرگ برما تحمیل شود تا پیروزی مبارزه خواهیم کرد.

ابومحمد در خصوص احتمال گسترده شدن دایره درگیری ها و پاسخ هر یک از طرفین گفت: احتمال دارد روند امور به سمت رویارویی نظامی پیش برود همانطور که قبلا در سالهای 2008، 2009 و 2014 رخ داد، اما مقاومت به خوبی می داند که هدف رژیم اسرائیل سوق دادن آن به سمت نقاطی مشخص است.

وی با اشاره به اینکه رژیم اسرائیل به دنبال توطئه علیه ایران، سوریه و لبنان است تاکید کرد، مقاومت در جای خود حضور یافته و قادر است به رژیم صهیونیستی هر زمان و در هر  مکانی پاسخ دهد، این رژیم بداند که مقاومت در غزه که از ایران، حزب الله و سوریه حمایت می شود قادر به رویارویی با اشغالگر است و اشغالگران نیز می دانند اگر وارد غزه شوند، نظامیان خود را باید با تابوت حمل کنند و یا آنها را اسیر خواهند یافت.

ملت فلسطین در سرزمین های اشغالی 1948م (که شمار آنها به بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر رسیده) بمب ساعتی هستند  که هر زمان ممکن است در اسرائیل منفجر شود، همانطور که قبلا بعد از حوادث روز زمین رخ داد که هنوز بعد از گذشت دهها سال این مناسبت جشن گرفته می شود و اکنون رمز مقاومت حضور گسترده و روز افزون آن است و این بزرگترین نگرانی رژیم صهیونیستی به شمار می آید.

ابومحمد یادآور شد: یکی از بندهای طرح ترامپ انتقال فلسطینی های اراضی اشغالی 1948م به کرانه باختری و یا غزه است تا اسرائیلی ها و اشغالگران با تسلط بر سرزمین فلسطین در آسایش و بدون دغدغه در سرزمین‌های 1948 زندگی کنند، اما ملت فلسطین پابرجا و استوار مانده و به همه بازی‌ها و نقشه های رژیم صهیونیستی واقف است.

انتهای پیام/

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها