کارگاه آموزشی گردشگری در گناوه برگزار شد

کارگاه آموزشی گردشگری در گناوه برگزار شد

کد خبر: 83150132 (6813998)

تاریخ خبر: 1397/10/07 ساعت: 12:50
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

مسئول انجمن یاوران سبزاندیش طبیعت گناوه به خبرنگار ایرنا گفت: شهرستان گناوه موقعیتی منحصر به فرد و دارای جاذبه ها و ظرفیت های مطلوب از جمله ساحل زیبای خلیج فارس، بازار تجاری و ملوانی و اماکن تاریخی و مذهبی است که همه ساله گردشگران زیادی را بویژه در تعطیلات نوروز پذیرا می شود.
غلامرضا نعمتی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه، توانمندسازی اعضای سازمان های مردم نهاد با فراگیری کسب دانش و مهارت های متناسب میزبانی شایسته ورود شمار زیاد گردشگران و مسافران نوروزی بوده که نیازمند فراهم ساختن زیرساخت های مناسب است تا از جذابیت ها به نحو مطلوب بهره ببرند.
وی یادآورشد: این کارگاه با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر برگزار و به شرکت کنندگان گواهی دوره اعطا خواهد شد.
یکی از کارشناسان گردشگری استان بوشهر و مدرس این دوره گفت: همه فعالیت های مربوط به گردشگری در حکم تجهیز مقصد تلقی می شود زیرا در واقع همه عوامل دست به دست می دهند که فرد برای رفتن، ماندن و بازگشتن از یک مقصد شرایط مطلوبی را داشته باشد.
غلامرضا خواجه افزود: گردشگری در یک نگاه جامع، علم تجهیز مقصد است که از تبلیغات و معرفی جاذبه های گردشگری شامل تجهیز مسیرها و خدمات بین راهی آغاز و در داخل نیز تمامی امکانات مادی و معنوی برای گردشگران فراهم می شود.
وی گفت: تجهیز مقصد بعد از خروج گردشگر نیز دوباره دنبال جذب آنان است که این روند موجب جذب اعتبار و سرمایه، توسعه پایدار محلی، ایجاد و افزایش درآمد پایدار و تداوم سکونت مقصد خواهد شد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از نقاط گردشگرپذیر جنوب کشور است.
6043/6164

انتهای پیام /*
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار