7 رنگ برتر کابينت جزيره اي براي آشپزخانه هاي سفيد

7 رنگ برتر کابينت جزيره اي براي آشپزخانه هاي سفيد

7 رنگ برتر کابينت جزيره اي براي آشپزخانه هاي سفيد

  بزرگنمايي:

چه خبر - رنگ‌هاي مناسب کابينت جزيره اي در آشپزخانه‌هاي سفيد

شما رنگ سفيد را براي ديوارهاي آشپزخانه پيدا کرده‌ايد. کابينت‌هاي سفيد، حيرت‌انگيز بنظر مي رسند و کانتر سفيد آشپزخانه مي‌درخشد. اما شايد احساس کنيد يک چيز را از قلم انداخته‌ايد. اين مي‌تواند کمي رنگ باشد و اگر به اين فکر هستيد که آن را به کجا اضافه کنيد، کافي است نگاهي به کابينت جزيره‌ اي آشپزخانه بيندازيد.
قسمت کابينت جزيره‌ اي آشپزخانه را مانند يک تکه از مبلمان در نظر بگيريد. ابيگيل پاور از Ellsworth-Hallett Home Professionals مي‌گويد «همانطور که شما مبلماني را انتخاب مي‌کنيد که سليقه و شخصيت‌تان را نشان دهد، يک کابينت جزيره اي مي‌تواند با رنگ و جزئيات تزئيني تغيير شکل دهد». پاول به مشتريانش کمک مي‌کند رنگي را پيدا کنند که شخصيت آنها را نشان دهد - خواه بنفش پر رنگ باشد يا خاکستري با ته رنگ آبي. به 7 آشپزخانه‌ زير با کابينت هاي جزيره‌ اي رنگارنگ نگاهي بيندازيد.

7 رنگ برتر کابينت جزيره اي براي آشپزخانه هاي سفيد

کابينت جزيره اي آبي در آشپزخانه سفيد

کابينت جزيره اي آبي در آشپزخانه سفيد

زيبايي رنگ آبي، همه کار مي‌کند. اين کابينت جزيره‌ اي آبي باشکوه در مقابل کابينت‌ها، ديوارها و کاشي‌هاي پشت کابينت، به فضا کنتراست اضافه مي‌کند. اين رنگ بلافاصله توجه شما را جلب مي‌کند و شما را وادار مي‌کند پشت ميز جزيره بنشينيد.
اين کابينت جزيره اي فقط محلي براي نشستن نيست. زوجي که به همراه فرزندشان در اينجا زندگي مي‌کنند، براي کارهاي بسياري به آشپزخانه‌ي بازسازي شده‌شان نياز داشتند. به همين دليل، علاوه بر صندلي براي 3 نفر، Gilday Renovations به اين زوج کمک کرد، يک جزيره با سينک استيل ضد زنگ و ماشين ظرفشويي طراحي کنند.

کابينت جزيره اي به رنگ بنفش براي آشپزخانه سفيد

کابينت جزيره اي به رنگ بنفش براي آشپزخانه سفيد

رنگ بنفش براي کابينت جزيره اي هميشه ايده‌ خوبي است. قبل از بازسازي عمده، اين آشپزخانه به رنگ بنفش بود. آن، رنگ مورد علاقه‌ي صاحب خانه بود اما آشپزخانه را بسيار تاريک کرده بود و با بقيه‌ي خانه هم‌خواني نداشت. بنابراين طراحان Ellsworth-Hallett Home Professionals براي بازسازي آشپزخانه، پيشنهاد کردند که از اين رنگ فقط روي قسمت جزيره استفاده شود تا بقيه‌ي فضا روشن و پرنور بماند. صاحب خانه از آن ايده خوشش آمد و رنگ مورد علاقه‌ي او حالا مانند يک ستاره در آشپزخانه جديدش مي درخشد.

کابينت جزيره اي آبي ملايم در آشپزخانه سفيد

کابينت جزيره اي آبي - طوسي ملايم در آشپزخانه سفيد

آبي ملايم، فوق‌العاده است. اين زن و شوهر هزاران عکس را بررسي کردند تا يک رنگ مناسب براي کابينت جزيره‌ اي آشپزخانه‌شان پيدا کنند. آنها مي‌دانستند که مي‌خواهند از بين رنگ‌هاي سبز، آبي يا خاکستري، يکي را انتخاب کنند تا با دکور بقيه خانه‌شان هم‌خواني داشته باشد اما با وجود اين محدوديت‌ها، باز هم گزينه‌هاي بسياري پيش روي‌شان قرار داشت. اين زوج در نهايت در مورد رنگ آبي ملايم به توافق رسيدند بنابراين کريستين شلدون طراح، رنگ مشابهي پيدا کرد و کمي رنگ به آن اضافه نمود تا به ته رنگ مورد نظر دست پيدا کند.

کابينت جزيره اي قرمز سير در آشپزخانه سفيد

کابينت جزيره اي قرمز سير در آشپزخانه سفيد

نقطه‌ي کانوني اين آشپزخانه کابينت جزيره اي قرمز سير است. رنگ‌هاي آرام و ملايم در سراسر اين آشپزخانه‌ انگليسي جريان مي‌يابند. اما جيمز ماندي، مدير و طراح ارشد در JM Interiors، رنگ قرمز سير را براي جزيره انتخاب کرد تا اين محل آرام را کمي هيجان‌انگيز کند. او سپس تکه‌هاي ديگري از رنگ قرمز را به فضا اضافه کرد تا اتاق را منسجم‌تر سازد. پرده‌ها، راه راه‌هاي قرمز دارند، قسمت پشت کتابخانه، قرمز است و يک مخلوط‌ کن به رنگ قرمز درخشان روي کانتر آشپزخانه قرار دارد.

کابينت جزيره اي آبي تيره با روکش فلزي در آشپزخانه سفيد

کابينت جزيره اي آبي تيره با روکش فلزي در آشپزخانه سفيد

رنگ آبي - سربي تيره با فلز هماهنگي خاصي دارد. اين خانواده، چيز متفاوتي در آشپزخانه‌اش مي‌خواست و طراح داخلي ژاکلين فورتير اين کار را براي‌شان انجام داد، بخصوص در مورد کابينت جزيره اي. کابينت جزيره‌ اي سفارشي آنها به ابعاد 72 در 46 اينچ، با يک آلياژ فلز بدون سرب پوشيده شده است و يک چهارچوب آهني دارد. اين جزيره، فضاي بيشتري را براي نشستن در اختيار خانواده قرار مي‌دهد و يک سينک به سبک خانه‌هاي روستايي براي آماده کردن غذا و شستشو دارد.
اين جزيره در کنار مصارف کاربردي‌اش، به ترکيب سبک‌هاي صنعتي و روستايي در اتاق کمک مي‌کند. بعنوان مثال، فورتير تصميم گرفت چهارچوب آهني را دست‌ نخورده بگذارد تا کمي سبک صنعتي به فضا بدهد. سينک سنتي و رنگ آبي - سربي سير، حس روستايي بيشتري به فضا القاء مي‌کند.

کابينت جزيره اي زرد روشن در آشپزخانه سفيد

کابينت جزيره اي زرد روشن در آشپزخانه سفيد

گذاشتن يک تاثير خاص در يک خانه‌ رنگي شاد، دشوار است، اما اين کابينت جزيره اي روشن اين کار را به خوبي انجام مي‌دهد. رنگ زرد به جزيره امکان مي‌دهد در مقابل ديوارها و کابينت‌هاي سفيد، مستقل بنظر برسد.
کابينت جزيره‌ اي زرد رنگ در اين آشپزخانه تنها نيست. طراح داخلي، آليسون کاندلر که عاشق رنگ است باز هم از رنگ‌ها استفاده کرده است، مانند ميز سبز در گوشه‌ مخصوص صبحانه در پس زمينه و ظرف‌هاي رنگي در کابينت‌هاي درب شيشه‌اي.

رنگ دريا براي کابينت جزيره اي در آشپزخانه سفيد

رنگ دريا براي کابينت جزيره اي در آشپزخانه سفيد

دريايي که در فاصله‌ کمي از اين خانه قرار داشت، به استفان گراور طراح، براي رنگ کردن پايه‌ي جزيره الهام بخشيد. با وجود آنکه عرض جزيره، دو برابر معمول است اما رنگ آن، آشپزخانه را در خود غرق نکرد. اين جزيره طوري طراحي شده که به خانواده جاي کافي براي گذاشتن وسايل و هم‌چنين فضا براي 3 صندلي پايه بلند و يک ماشين ظرفشويي مخفي مي‌دهد.


منبع: سيمرغ

Let's block ads! (Why?)

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار