جلب رضایتمندی عمومی باید از حالت شعاری خارج شود/ تأکید بر زیباسازی محیط شهری در آستارا و لوندویل

جلب رضایتمندی عمومی باید از حالت شعاری خارج شود/ تأکید بر زیباسازی محیط شهری در آستارا و لوندویل

جلب رضایتمندی عمومی باید از حالت شعاری خارج شود/ تأکید بر زیباسازی محیط شهری در آستارا و لوندویل

فرماندار آستارا با تأکید بر زیباسازی محیط شهری در آستارا و لوندویل خواستار نصب علائم و تابلوهای راهنمایی و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در آستارا تا قبل از پایان سال جاری شد.

به‌گزارش‌ایلنا از آستارا، یونس رنجکش در دومین‌نشست ستاد اجرایی‌هماهنگی خدمات سفر شهرستان آستارا اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم باید اقدامات مناسب در بحث پذیرش گردشگران و استقبال از بهار داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه نخستین نشست ستاد سفر در اواسط بهمن ماه برگزار شده بود، اضافه کرد: اکنون در دومین جلسه باید مباحث گذشته به سمت عملیاتی شدن پیش برود. یکی از مهمترین مباحث جلب رضایتمندی عمومی است که باید از حالت شعاری خارج شود و همه دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند تا با توجه به اینکه شهرستان آستارا یک شهرستان گردشگر پذیر است، اقدامات شایسته و بایسته ای در این مسیر انجام دهند.

فرماندار آستارا با اشاره به مزایای حضور گردشگران در این شهرستان گفت: یکی از مزایا، بحث اقتصادی است، هر میزان که بتوانیم خدمات مطلوب‌تری ارائه دهیم، می‌توانیم میزان ماندگاری آنها و میزان هزینه کرد گردشگران را در شهرستان افزایش دهیم.

وی یادآور شد: علاوه بر مزایای اقتصادی، می‌توانیم در کنار آن فرهنگ خود را نیز ترویج دهیم. می‌توانیم احساس آرامش و امنیت در گردشگران ایجاد کنیم و در مجموع موجب تقویت انسجام و اجتماعی و فرهنگی شویم.

رنجکش همچنین تأکید کرد: البته در این بین نباید بحث های نظارتی را فراموش کنیم، باید خدمات از هر نوع که باشد، از جایگاه‌های عرضه سوخت گرفته تا مراکز اقامتی و مراکز خدمات عمومی و بیمارستان ها، همه و همه باید نظارت شود تا آسیبی متوجه گردشگران نشود.

فرماندار آستارا با تأکید بر زیباسازی محیط شهری در آستارا و لوندویل خواستار نصب علائم و تابلوهای راهنمایی و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های عرضه محصولات محلی و بازارچه های سنتی به عنوان جاذبه‌های گردشگری در آستارا تا قبل از پایان سال جاری شد.

وی همچنین اضافه کرد: کارگروهی متشکل از دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی نسبت به برگزاری جشنواره‌های موضوعی مختلف در طول ایام نوروز اقدام کنند و هر روز در این شهر یک جشنواره برگزار شود.

 وی گفت: کلیه برنامه ها برای عملیاتی شدن باید تا ده روز دیگر آماده اجرا شود.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار