ضارب پزشک اصفهان دستگیر شد

ضارب پزشک اصفهان دستگیر شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با پیگیری امور حقوقی دانشگاه و با توجه به اهمیتی که این اتفاق در مقابل امنیت جسمی و روانی کادر درمانی دارد، ضارب پزشک بیمارستان فارابی شناسایی و بازداشت شده است.

 به گزارش شفاف، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با پیگیری امور حقوقی دانشگاه و با توجه به اهمیتی که این اتفاق در مقابل امنیت جسمی و روانی کادر درمانی دارد، ضارب پزشک بیمارستان فارابی شناسایی و بازداشت شده است.

«کیانوش جهانپور» اظهار کرد: حمله به کادر درمانی و ضرب‌وشتم پزشک و پرستاران به طور جد توسط امور حقوقی دانشگاه علوم پزشکی دنبال خواهد شد، چون این چنین اتفاقات در صورت تکرار به روند ارائه خدمات سلامت آسیب وارد می‌کند.

وی ادامه داد: ریاست دانشگاه علوم پزشکی از همان ساعات ابتدای این اتفاق دستور پیگیری ویژه صادر کرده و امور حقوقی دانشگاه به موضوع ورود پیدا کرد و شخصاً از دادستان محترم اصفهان درخواست کرد به بخشی از جرم که جنبه عمومی دارد نیز توجه کنند. هم‌چنین آسیب به اموال عمومی باید در این مسأله لحاظ شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یادآور شد: دادستان محترم با تأکید بر بررسی موضوع از اقدامات قضایی مناسب خبر داده است و در همین راستا فرد ضارب دستگیر و بازداشت شده است.

برچسب ها :

اصفهان دستگیر

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار