سبک مینیمال در طراحی داخلی، دکوراسیون خانه سونا در رشت!

سبک مینیمال در طراحی داخلی، دکوراسیون خانه سونا در رشت!

تورهای خانه گردی چیدانه: روزانه مقالات بسیاری در مورد دکوراسیون و چیدمان وسایل خانه منتشر می شود. این مطالب برای بهبود طراحی خانه و زیبایی بیشتر آنها ارائه می شود. خانم سونا سمیع پور یکی از افرادی است که برای انتخاب سبک دکوراسیون منزل و چیدمان از این مقالات به بهترین شکل استفاده کرده است. در این مطلب از تور خانه گردی، چیدمان منزل ایرانی در رشت را ببینید:

منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش خانه سونا در یک نگاه تعداد: ۲ نفر شغل خانم خانه: نقاشی دکوراتیو و بازار سرمایه/ شغل همسر: بازار سرمایه موقعیت شهر: رشت متراژ: ۱۰۳ متر مربع سال ساخت: ۱۳۹۵ طبقه: سوم ملک شخصی تعدا اتاق خواب: ۲ خوابه تعداد سرویس بهداشتی: ۲ عدد سبک دکوراسیون: مینیمال رنگ غالب: سفید و طوسی ویژگی برجسته طراحی: آرامش بصری و هنری، سادگی و خلوت بودن فضا طراح: خانم سونا سمیع پور مدت زمان طراحی: ۶ ماه فضای مورد علاقه: بالکن و تراس (پنجره ها) منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش

سبک دکوراسیون مینیمال در خانه رشت

من عاشق سبک مینیمال هستم. زندگی مینیمالیست به این معنی نیست که فقیر باشید یا فقیرانه زندگی کنید. بلکه به معنی وسایل زندگی کمتر، خوشحالی بیشتر و ساده گرایی هست.

مطلب مرتبط: دکوراسیون مینیمال، دکوراسیونی ساده اما شیک!

منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش

در این سبک از سه رنگ می توان استفاده کرد: دو رنگ خنثی و یک رنگ گرم. سفید و طوسی در همه قسمت های خانه استفاده شده است. مثلا در دکوراسیون پذیرایی ترکیب رنگی سفید، طوسی و آبی به کار برده شده و رنگ سوم به عنوان اکسسوری استفاده می شود. دکوراسیون اتاق خواب سفید و طوسی بوده و رنگ سوم آن به صورت کم و به عنوان اکسسوری استفاده شده است.

مطلب مرتبط: دکوراسیون سفید و طوسی، ۸ خانه ایرانی منتخب در چیدانه!

منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش

از آنجایی که شغل من نقاشی مدرن دکوراتیو است، سعی کردم فضایی ایجاد کنم که رنگ ها و تابلوها به خاطر نور بسیار زیبایی که خانه دارد، بیشتر دیده شود. هر چه فضای داخلی منزل خلوت تر باشد، آرامش بیشتری وجود دارد. 

منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش

تابلوها را برای تاکید رنگ های بکار رفته در فضا و ایجاد هارمونی و زیبایی بصری کشیدم، تابلوها به گونه ای با دکوراسیون خانه تلفیق شده اند که جزو جدا ناشدنی آن هستند. با توجه به علاقه ای که به دکوراسیون داشتم، مطالب و مقاله های علمی بسیاری در مورد دکوراسیون خواندم و نکات آنها را عملی کردم. به نظر من بهتر است وسایل خانه با توجه به سبک انتخابی و بر طبق اصول علمی خریداری شود.

لوازم و وسایل در دکوراسیون خانه سونا وسایل خانه از برند ایکیا در دبی و ترکیه خریداری شده و تعدادی از وسایل مثل اکسسوری ها را خودم ساختم. کنسول و میز TV خودم طراحی کردم . پارکت سفید طوسی هستند که به زیبایی هرچه بیشتر خانه و بزرگ جلوه دادن آن کمک می کند. پرده ها همیشه کنار هستند تا از نور طبیعی خانه بهره مند شویم. منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش فضای بالکن را علی رغم کوچک بودنش، سعی کردم از میز تا شو و صندلی ظریف استفاده کنم تا هرچه بیشتر از هوای مطبوع و فضای زیبای رشت بهره مند شویم.

مطلب مرتبط: ایده های برای زیبایی بالکن های کوچک

منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش به دلیل اینکه پنجره آشپزخانه در واقع درب تراس است و همچنین به دلیل نزدیک بودن پنجره به گاز به جای استفاده از پرده در آشپزخانه که مانع رفت و آمد می شد، روی درب آشپزخانه یک نقاشی طراحی کردم. یک خانم سیاه پوست موز به دست که با تم آشپزخانه هماهنگی داشت. برای اینکه رنگ سفید کسل کننده است، در تابلو از رنگ های شاد استفاده کردم. با اینکار هم تابلو جلوه گری می کنهد و هم فضا از حالت خسته کننده در می آید. در واقع آنها مکمل هم هستند. منزل خانم سونا سمیع پور تصویر شمیم زحمتکش توصیخ سونا: از مقالات دکوراسیونی بهره ببرید

برای دکوراسیون خانه و خرید وسایل، حتما مقاله های علمی مجله های دکوراسیون را بخوانند، با انواع سبک های دکوراسیون داخلی آشنا شوند و از بین آن ها به سبک مورد علاقه شان پی برند. سپس اقدام به خرید با ایده و فکر باز کنند. ممکن است بسیاری از وسایل به تنهایی زیبا باشند، اما چیدمان آن ها کنار هم زیبایی به همراه نداشته باشد. هارمونی، نحوه چیدمان، توجه به دیوارها و استفاده از تابلوهای دکوراتیو مناسب برای تاکید رنگ های بکار رفته در فضا معجزه کرده و دکوراسیون خانه شما را متفاوت و زیبا می کند.

پیشنهادات چیدانه

عکس مبلمان راحتی مدل ریتا گالری مبل صبوری

مبلمان راحتی ریتا صبوری

۲۹۰۰۰۰۰تومان

مبلمان راحتی کاتیوو

مبلمان راحتی کاتیوو

نامشخص

مبلمان مدرن طرح بلا مبلمان آرامیس

مبلمان مدرن طرح بلا مبلمان آرامیس

نامشخص

در دکوراسیون پذیرایی خانه رشت، ترکیب رنگی سفید، طوسی و آبی به چشم می خورد. اگر می خواهید از این ترکیب رنگی برای خود استفاده کنید، می توانید مبل راحتی را با این رنگها خریداری کنید. 

مبلمان چوبی طرح پامیز / الیاس وود

مبلمان چوبی طرح پامیز

نامشخص

نوعی از مبلمان که خانم سمیع پور برای خانه خود به کار برده است، دارای نوع خاصی از طراحی چوب با نقش راه راه است که نمونه آن را در تصویر بالا مشاهده می کنید.

میز تاشو چوبی

میز تاشو چوبی

نامشخص

صندلی ناهارخوری تاشو

صندلی ناهارخوری تاشو

۲۰۹۰۰۰تومان

میز تاشو کد 412

میز تاشو کد ۴۱۲

نامشخص

صندلی مسافرتی تاشو

صندلی مسافرتی تاشو

نامشخص

صندلی و میز تاشو ساقه

صندلی و میز تاشو ساقه

۴۰۰۰۰۰تومان

صندلی تاشو کد 102

صندلی تاشو کد ۱۰۲

نامشخص

همانطور که صاحب خانه گفتند، برای طراحی بالکن کوچک خانه خود از میز و صندلی تاشو استفاده کرده اند. می توانید نمونه های مشابه این نوع از میز و صندلی را برای فضاهای کوچک خانه به کار ببرید. 

تابلو نقاشی

تابلو نقاشی

نامشخص

تابلو نقاشی

تابلو نقاشی

۶۵۰۰۰۰تومان

پرنده

تابلو نقاشی پرنده

۶۰۰۰۰تومان

تابلو نقاشی رنگ روغن

تابلو نقاشی رنگ روغن

۳۲۰۰۰۰تومان

تابلو نقاشی رنگ روغن

تابلو نقاشی رنگ روغن

۳۰۰۰۰۰تومان

تابلو نقاشی دیجیتال بیکا

تابلو نقاشی دیجیتال بیکا

۱۲۰۰۰۰تومان

تابلوی نقاشی در دکوراسیون خانه رشت جایگاه ویژه ای دارد. با توجه به حرفه خانم خانه، مسلم است که بر روی هر دیواری تابلوی زیبایی از آثار او را مشاهده کنیم. شما هم می توانید آثار هنری هنرمندان مختلفی را برای خانه خود به کار ببرید. نکته مهم انتخاب سبک و رنگ آنها با توجه به چیدمان منزلتان است. 

​برای خرید هر یک از محصولات معرفی شده روی آن کلیک کرده و از طریق کادر سبز رنگ به فروشنده یا تولید کننده آن متصل شوید. شما هم می توانید تصاویر زیبای خانه خود را برای ما ارسال کنید. شماره تلگرام ۰۹۳۸۸۵۴۷۱۴۰ را فراموش نکنید!

​نویسنده: صدف حقیقت | عکس: شمیم زحمتکش | تحریریه چیدانه 

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار