کشف نقاشی ۱۰٫۰۰۰ ساله از موجودات فضایی + عکس

کشف نقاشی ۱۰٫۰۰۰ ساله از موجودات فضایی + عکس

کشف نقاشی ۱۰٫۰۰۰ ساله از موجودات فضایی

باستان شناسان برای رمزگشایی از طرح های حک شده روی صخره ای کشف شده در هند از محققان ناسا درخواست کمک کردند ، کشف نقاشی ۱۰٫۰۰۰ ساله می تواند رمزگشای برخی از سوالات باشد.

محققان ناسا بعد از بررسی های سنگی ۱۰٫۰۰۰ ساله متوجه نقاشی طرح موجودات و سفینه فضایی روی آن شدند.

صخره ای مرموز که در منطقه “چاراما” هند کشف شده بود تبدیل به پروژه تحقیقاتی جدید محققان ناسا شد تا رمزگشایی آن آغاز شود ، رمزگشایی که به طرح های نقاشی شده رسید ؛ طرح هایی از موجودات و سفینه های فضایی که همچون بخش هایی از فیلم های علمی – تخیلی روی این صخره ی سنگی نقش بسته اند.

براساس گفته ی “بهاقات”:باستان شناس محلی نقاشی ها چیز خاصی را نشان نمی دهند یا بهتر است بگوییم ما متوجه پیام خاصی از این نقاشی ها نشدیم. تصورات اینگونه است که انسان های گذشته براساس افکار و کنجکاوی های خود چنین طرح هایی را ترسیم کرده اند تا آن گونه که این موجودات را تصور می کنند نشان داده شود .

کشف نقاشی

تمامی این نقاشی ها با رنگهایی از مواد طبیعی رسم شده است که بعد از گذشت ۱۰٫۰۰۰ سال هنوز اثرات آن باقی مانده و از بین نرفته . روی این سنگ بزرگ طرحی کنده کاری شده از نوعی سلاح وجود دارد که هنوز چیزی در مورد آن نمی دانیم. در برخی از عکسها موجودات فضایی با لباس هایی خاص نقاشی شده اند که این خود برای محققان جای سوال داشت.

Let's block ads! (Why?)

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار