مدل مويي مناسب براي شما که جلوي موهايتان کم پشت و خاليست!!

مدل مويي مناسب براي شما که جلوي موهايتان کم پشت و خاليست!!

مدل مويي مناسب براي شما که جلوي موهايتان کم پشت و خاليست!!

  بزرگنمايي:

چه خبر - بهترين مدل مو براي خانم هايي که مو هاي نازک و کم پشت دارند

شما دختر خانم يا خانمي که جلوي موي کم پشت و کمي خالي داريد و يا آنقدر تار موهايتان نازک است که زمينه ي سرتان ديده ميشود مي توانيد با اين مدل مو مشکلتان را به راحتي حل نماييد به اين ترتيب که از مرکز سر موها را جدا کرده و به سمت جلو سر شانه کنيد و روي پيشاني و صورت بريزيد و با توجه به اندازه ي جلوي موها چه به شکل چتري کوتاه تا بالاي ابرو و يا بلندتر و هر اندازه ي دلخواهي که دوست داريد هم اندازه ي قد موهاي جلو آنها را کوتاه کنيد، بهتر است براي انجام آن از آرايشگرتان کمک بگيريد.
توجه داشته باشيد که موهايي که از مرکز سر آورده ايد با اينکه هم اندازه موهاي پيشاني زده شده اند اما از آنها خيلي بلندترند که اين را مي توانيد با بالا گرفتن موها از سطح سر مشاهده کنيد .
مي توانيد اين مدل را هم صاف و چتري بريزيد و هم اگر بلندتر بود کج به گوشه ي صورت مايل کنيد که علاوه بر پرشدن موهاي کم پشت آنها را با مدلي خاص و جديد درست کرده ايد .
بلند يا کوتاه بودن پشت موها تاثيري در پياده کردن اين مدل براي قسمت جلو نخواهد داشت زيرا شما تنها از قسمت بالا و مرکزسر مو جدا مي کنيد و به دوطرف و پشت سر که مي تواند بسته هم باشد کاري نداريد.

بيشتر بدانيد : مدل مو هاي برتر براي خانم هايي که موهاي نازکي دارند!

اينطور درست شود تا جاهاي خالي خوب پوشانده شود :

مدل مو مناسب براي مو هاي کم پشت و نازک
مدل مو,مدل مو براي مو هاي نازک,مدل مو براي مو هاي کم پشت,بهترين مدل مو براي مو هاي نازک,بهترين مدل مو براي مو هاي کم پشت,مدل مو مناسب براي مو هاي کم پشت و نازکبهترين مدل مو براي موهاي کم پشت و نازک
مدل مو,مدل مو براي مو هاي نازک,مدل مو براي مو هاي کم پشت,بهترين مدل مو براي مو هاي نازک,بهترين مدل مو براي مو هاي کم پشت,بهترين مدل مو براي موهاي کم پشت و نازک

بيشتر بدانيد : 10 مدل موي زيبا متناسب با نوع موهاي تان

چند نکته براي کساني که مو هاي کم پشت و نازک دارندهيچگاه براي پر نشان دادن جلوي موها پوش دادن را انتخاب نکنيد زيرا به مرور باعث ريزش موها خواهد شد.
مي توانيد بعد از درست کردن موها در جلوي سر در قسمت وسط و مرکز سر از تلهاي بافت به رنگ مويتان استفاده نماييد تا هم موها شکيلتر و زيباتر ديده شود و هم در پر نشان دادن مو به شما کمک کند.
موهاي نازک و خيلي نرم با رنگ کردن محکمتر و ضخيمتر خواهند شد با توجه به اينکه حتما اين کار را با اکسيدانهاي ضعيف و تنها به مدت نيم ساعت انجام دهيد.
گاهي دکلره و بلوند کردن موهاي ضعيف و نازک به ريزش آنها کمک کرده، تاثير منفي خواهد داشت و باعث بيشتر ديده شدن زمينه ي سرخواهد شد پس توصيه نمي شود.
از فر کردن براي پر نشان دادن و يا گلت و صاف کردن در صورت فر بودن آنها بپرهيزيد هر کار شيميايي قوي بر روي مو هاي ضعيف ريزش آنها را دوچندان خواهد کرد.
از سشوار و اتوي مو کمتر و در مواقع ضروري استفاده نماييد بهتر است براي فرم و حالت دادن به جاي موپيچ يا شانه هاي گرد و زبري که باعث ريزش مو مي شوند از بيگودي هاي نرم و درشت پس از حمام و روي موي نمدار نه خيس استفاده نماييد تا به حالت طبيعي مو صاف شده و فرم بگيرد .

زهرا پهلوان زاده

بيشتر بدانيد : موهاي کم پشت نازک تان را پرپشت و ضخيم کنيد

بيشتر بدانيد : 8 راه براي پرپشت تر کردن موهاي کم پشت

بيشتر بدانيد : روشهايي براي پر نشان دادن موهاي صاف و کم پشت

بيشتر بدانيد : چند شينيون راحت و آسان براي شما در منزل !


منبع: سيمرغ


Let's block ads! (Why?)

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار