تبلیغات

نماینده ویژه استاندار هرمزگان آخرین وضعیت دانش آموزان مصدوم هرمزگانی را بررسی کرد

به گزارش ایرنا، ابوذر مهدی نخعی در این سفر دو روزه که با همراهی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان انجام شد، با حضور در بیمارستان های چمران و ابن سینای شیراز، با زینب شعبانی و ملیکا سالاری دانش آموزان بستری در این بیمارستان ها و خانواده های آنان دیدار کرد.
وی همچنین در محل اقامت سیده فاطمه وحدانی، زینب کریمی، محدثه شب راه و محدثه ذاکری حاضر و از روند درمانی آنان آگاه شد.
نخعی در این ماموریت ضمن ابلاغ پیام فریدون همتی استاندار هرمزگان به این دانش آموزان و خانواده های آنان بر حمایت مدیریت عالی استان و دیگر مسئولان مرتبط از این دانش آموزان و وضعیت درمانی، رفاهی و آموزشی آنان تاکید کرد.
معاون استاندار و فرماندار میناب همچنین هدایای ویژه استاندار هرمزگان را به این دانش آموزان اهدا کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان نیز در این دیدارها، همراه با اهدای یک دستگاه ویلچر برقی به محدثه شب راه، هدایای نقدی را به این دانش آموز و پنج دانش آموز دیگر بستری در شیراز اهدا کرد.
اتوبوس حامل دانش آموزان استان هرمزگان که قصد داشت در اردوی ملی فرزانگان شیراز شرکت کند، بامداد جمعه 10 شهریور در شهرستان داراب استان فارس واژگون شد که در اثر آن 9 نفر از دانش آموزان به همراه سرپرست و کمک راننده جان باختند و 34 نفر دچار مصدومیت شدند.
2094
خبرنگار و انتشار دهنده: هومن محمدکرمی

انتهای پیام /*
نماینده استاندار هرمزگان آخرین وضعیت آموزان مصدوم هرمزگانی بررسی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات