تبلیغات

110 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آبیاری نوین در استان قزوین اختصاص یافت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین علی اکبر متقی‌فرد اظهار داشت: با تخصیص این میزان اعتبار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان های تابعه باید به موقع در جهت اجرای 21 هزار هکتار از اراضی کشاورزی به سامانه نوین آبیاری که پیشرفت فیزیکی بین  16 تا 40 درصد دارند اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به محدودیت منابع آبی باید در تعادل بخشی سفره های زیر زمینی همسو  هم گام با وزارت نیرو باشیم و تعامل و همکاری مستمری برای این امر داشته باشیم.

متقی‌فرد بر لزوم اهمیت اجرای سامانه‌های نوین آبیاری در باغات و مزارع استان و همچنین طرح تجمیع اراضی برای این امر در راستای توسعه بخش کشاورزی تاکید کرد.

وی به ضرورت احیای دشت قزوین به عنوان قطب  بی نظیر کشاورزی کشور اشاره کرد و گفت: ستاد احیا دشت قزوین تشکیل شده است که اهداف آن باید با سیاست‌های وزارت متبوع و کشور همسو باشد.

متقی‌فرد تصریح کرد: برای احیا دشت قزوین که متاسفانه در سال گذشته خسارت‌های زیادی به منابع آبی آن ایجاد شده باید تلاش کرد تا احیا شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از تخصیص 110 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای سامانه‌های نوین آبیاری در باغات و مزارع کشاورزی استان در سال جاری خبر داد.

انتهای پیام/

میلیارد تومان اعتبار اجرای آبیاری استان قزوین اختصاص

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات