تبلیغات

loading...

پیامک صورت‌حساب شخصی‌سازی می‌شود/ روش جدید اطلاع پیامکی از جزئیات قبوض

مهدی قیناقی مدیرکل فروش اپراتور اول موبایل در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در پاسخ به خواسته مشترکان تلفن همراه مبنی بر اطلاع آنان از جزئیات قبوض موبایل در پیامک‌های صورت‌حساب اظهار داشت: در پاسخ به نیاز دسترسی آسانتر و اطلاع از ردیف‌ هزینه‌های قبوض موبایل اخیراً امکان شخصی‌سازی پیامک صورت‌حساب موبایل فراهم شده که با استفاده از این امکان مشترکان به صورت آسانتر از ریز هزینه‌های صورت‌حساب مطلع می‌شوند.

وی گفت: به این ترتیب علاوه‌بر صورت‌حساب پیامکی که برای تمامی مشترکان ارسال می‌شود، و حاوی مبلغ قبض است مشترکان می‌توانند با استفاده از سرویس شخصی‌سازی پیامک صورت‌حساب، اطلاعاتی که حتی در پیامک عمومی نیست را ببینند و از ریز جزئیات قبض مطلع شوند.

مدیرکل فروش اپراتور اول موبایل توضیح داد: در این سرویس هریک از آیتم‌هایی که در قبض ردیف ندارند قابل رؤیت است؛ این آیتم‌ها شامل آبونمان، مکالمه، خارجه، پیام کوتاه، خدمات ویژه، اینترنت تعرفه عادی، بسته‌ها، پیام چند رسانه‌ای، رومینگ، صندوق پستی، خدمات مبتنی بر محتوا، صورت‌حساب، تخفیفات، مالیات، بدهی، بستانکاری، معافیت، وصولی تأییدنشده، کمک‌های مردمی، درآمد عمومی دولت، کسر هزار ریال و قابل پرداخت است.

مدیرکل فروش اپراتور اول موبایل خاطرنشان کرد: برای استفاده از این سرویس مشترکان باید حرف تی لاتین را به شماره پیامکی 990009 پیامک کنند و سپس هر یک از آیتم‌های مورد نظر را در فرمت مشخص‌شده در پیامک تقاضا کنند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/a1jx2b
پیامک اطلاع پیامکی جزئیات

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار