دستور استاندارلرستان برای بررسی استخدامی‌های اداره کل منابع طبیعی

دستور استاندارلرستان برای بررسی استخدامی‌های اداره کل منابع طبیعی

سید موسی خادمی در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به انتشار برخی اخبار در فضای مجازی در رابطه با استخدامی های اداره کل منابع طبیعی لرستان اظهار داشت: در این رابطه به بازرسی استانداری لرستان گفته ام که موضوع را بررسی کند.

وی با بیان اینکه مدیرکل منابع طبیعی استان به این امر پاسخ داده و این موضوع را تکذیب کرده است، گفت: اما مفاد برنامه ششم در استخدامی ها باید رعایت شود و این مفاد حتی در به کار گیری نیروهای شرکتی نیز باید دقیقا رعایت شود.

استاندار لرستان ادامه داد: این مفاد پیرامون رعایت سهم ایثارگران است و مابقی استخدام ها نیز از طریق آزمون های استخدامی باید صورت می گیرد؛ تنها جایی که ممکن است تخلفی رخ دهد در حوزه به کار گیری نیروهای شرکتی و قراردادی است؛ البته در این مورد هم باید مفاد برنامه ششم رعایت شود.

خادمی با بیان اینکه در عین حال این مورد خاص را به بازرسی استانداری داده ایم تا کنترل کند، گفت: اما دستگاه مربوطه، مطالب اولیه ای که در این زمینه منتشر شده را تکذیب کرده است.

وی بیان داشت: به مدیرکل بازرسی استانداری تاکید کرده ایم که این مورد و موارد اینگونه را با دقت کنترل و بررسی کند.

بر اساس این گزارش، در روزهای اخیر لیستی از اسامی افرادی که در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان استخدام شده اند و دارای نسبت فامیلی با مدیران این دستگاه هستند منتشر شده است که این موضوع واکنش افکار عمومی را در پی داشته است.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها