اتحادیه رستوران داران اصفهان پلمب شد

اتحادیه رستوران داران اصفهان پلمب شد

حسین ملت در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روز دوشنبه ماموران اماکن با حکم قضایی به اتحادیه رستوران داران آمدند و با بردن ۱۸ پرونده برای بررسی بیشتر، درب اتحادیه را پلمب کردند.

وی بیان داشت: هنوز دلیل پلمب مشخص نیست وتنها اعلام کردند در پی شکایت تعدادی، دستگاه قضایی حکم بررسی پرونده‌های موجود در دبیرخانه و پلمب اتحادیه را داده است.

رئیس اتحادیه رستوران داران اصفهان با اظهار اینکه ما خود نیز منتظر مشخص شدن علت پلمب اتحادیه و شکایت شاکیان هستیم، ادامه داد: امروز صبح هم مامورانی از اداره اماکن آمدند و ۱۸ پرونده دیگر را برای بررسی بیشتر با خود بردند.

وی در پاسخ به اینکه شنیده شده است که این پلمب به دلیل تخلفات اداری و مالی بوده است، گفت: هنوز علت مشخص نیست اما هیچ مورد مشکوکی هم تاکنون در بررسی ها مشخص نشده است.  

ملت با بیان اینکه در ابتدا به ما اعلام کردند که عده ای به علت عدم دریافت پروانه کسب و مجوز اقدام به شکایت کردند، اضافه کرد: کمیسیون نظارت در اتاق اصناف وجود دارد و اگر هم تخلفی باشد وظیفه این کمیسیون است که بررسی کند که ما این موضوع را به گوش رئیس اتاق اصناف رساندیم.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها

داغ ترین اخبار