انفجار در ادلب سوریه 18 کشته برجای گذاشت

انفجار در ادلب سوریه 18 کشته برجای گذاشت

کد خبر: 82937221 (6532760)

تاریخ خبر: 1397/03/19 ساعت: 3:48
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش بامداد شنبه ایرنا، پایگاه خبری مزبور یکی از پایگاه های خبری وابسته به مخالفان سوریه است که انفجار به وقوع پیوسته در شهرک زردنا در حومه شمال شرق ادلب را به بمباران بمب افکن های روسی نسبت داده است.
وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای که خبرگزاری ریانووستی آن را منتشر کرد، ادعای برخی رسانه های مخالف سوری مبنی بر بمباران منطقه زردنا در استان ادلب سوریه را که بر اثر آن شماری از ساکنان محلی کشته شده اند، رد کرد و آن را بی اساس خواند.
برخی رسانه ها به نقل از مرکز رصد حقوق بشر در سوریه و گروه کلاه سفیدها اعلام کردند که هواپیماهای نظامی روسیه منطقه زردنا در استان ادلب سوریه را بمباران کردند.
وزارت دفاع روسیه در بیانیه خود خاطرنشان کرد: ادعای مرکز رصد حقوق بشر سوریه مستقر در لندن و گروه کلاه سفیدها مبنی بر بمباران منطقه مسکونی زردنا در استان ادلب از سوی هواپیماهای روسی بی اساس است و با واقعیت مطابقت ندارد.
گروه های زیاد تروریستی از هشتم فروردین ماه 1394 با اشغال استان ادلب بر 98 درصد این استان تسلط دارند؛ حضور گروه های تروریستی مختلف با عقاید متفاوت تاکنون منجر به درگیرها و کشتارهای فراوان در بین تروریست ها شده است.
استان ادلب سوریه به جز شهرک های فوعه و کفریا در کنترل تروریست ها قرار دارد. شهر و استان ادلب در شمال غرب سوریه (هم مرز با ترکیه) ازسوی تروریست های تکفیری٬ از 28 مارس 2015 (8 فروردین 94) به اشغال تروریست ها درآمده است.
شبد**خاورم ** 1487 **8005**1379

انتهای پیام /*
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها