اتهام جدید علیه رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ

اتهام جدید علیه رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ

کد خبر: 82937202 (6532735)

تاریخ خبر: 1397/03/19 ساعت: 1:15
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش بامداد شنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «رابرت مولر» بازپرس ویژه پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا، «پال مانافورت» رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ را به پیشگیری از اجرای عدالت متهم کرد.
مانافورت پیشتر در دادگاهی دیگر از سوی مولر با 5 اتهام توطئه علیه آمریکا، پولشویی، خودداری از ثبت به عنوان عامل خارجی، دروغگویی در رابطه با قانون ثبت عامل خارجی و دروغگویی به مقام های آمریکا مواجه شده بود.
مانافورت ارتباط بسیار نزدیکی با ترامپ دارد و در پرونده پیشین خود متهم شده است که با پرداخت بیش از 2 میلیون دلار به گروهی از سیاستمداران پیشین اروپایی، آن ها را برای لابی غیرقانونی به نفع دولت روس گرای وقت اوکراین اجیر کرده بود.
وی این بار متهم است که به یک شاهد عینی پول داده تا شهادت خود درباره پرداخت رشوه از سوی مانافورت به لابی گران اروپایی را تغییر دهد.
مولر همچنین از دادگاه خواسته تا دستور آزادی مانافوت تا پیش از برگزاری دادگاه را لغو کند.
بسیاری از اعضای ستاد انتخاباتی ترامپ در ارتباط با پرونده تبانی با روسیه با اتهام روبرو هستند اما مانافورت بلندپایه ترین عضو این ستاد در این پرونده است.
شبد**9416**9122

انتهای پیام /*
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

آخرین خبرها